Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 33dgr9x
Balandžio mėnuo Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 15dbbrt Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 F5c76d
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 4uufbp Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 1175hxtMeno megejams

 

 Pasiūlymai/patarimai/pastabos

Go down 
+20
Ciobrelis
auffrite
Stylish*
Linačka
DISPLAYNAME
Pokemonas.
FotoGirl
Dipsis
Dovilė.@
gemma
Hawaii
nnn
Nikon*
karolin ./a
Andrew
•possibility
Bellė
colorful_life
Vijolė
Eglutė
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 2:31 am

Žinau, mačiau, mano klaida, smukli, ištaisyta, nedirbu sekundėmis. :D
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 3:21 am

Hawaii rašo:

turiu tokį norą,kad jau Kalėdinti forumą, kažką ruošti ir na aš manau sukurti atskirą board'ą ir manau ten rinkti (nuotraukomis) geriausią kiekvieno eglutę, reiktų,kad fotografuotumėte, galėtumėm rengti kokio nors dar sveikinimo visiems konkursą, ar tiesiog temą, kur galėtumėme pasveikinti visus, vieni kitus ar kažkurį tai asmenį, ar sutiktumėte? bet aišku to neužtenka, reikia dar idėjų, pasiūlymų šiam dalykui. dar jeigu keistųmėmės Kalėdiškai gal reiktų pakeisti specialiai mėnesio nuotrauką tarkim specialiai Kūčioms, Kalėdoms, Naujiesiems? ( tik aišku būčiau labai dėkinga, jeigu man kas padėtų susitvarkyti su šiuo reikalu, nes iki šiol nežinau kaip pakeisti tą nuotrauką, kurioje vietoje. ) IDĖJŲ, IDĖJŲ, IDĖJŲ!

Aš mielai sutikčiau ir mielai prisidėčiau prie šios idėjos (:
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 4:16 am

Gerai, pradėsiu plėtoti šią idėją.
dar , o ką jus į tai jeigu surengčiau nominacijas, nebūtinai kalėdines, bet tiesiog kol kas vieninteles ir siuntimas būtų iki sausio pradžios tai kažkur sausio pradžioje išrinktumėme? na nes nematau prasmės jas dažnai rengti. Smile ką jūs manote?
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 1:44 pm

Hawaii rašo:
Possibility, tai aš nesupratau, tas kampas netinka, reikia maždaug kitokio? :D galėčiau sukurt, tik reik surast skirtumus kuo skirtųsi tas kitas kampas nuo šio.
Future, na aš jeigu čia Eglutė nepasirodys ką nors pastumsiu priekyn, bet stiliaus tikrai nelysiu, nes nesugebėsiu padaryti, pabandysiu susisiekti su ja.

turiu tokį norą,kad jau Kalėdinti forumą, kažką ruošti ir na aš manau sukurti atskirą board'ą ir manau ten rinkti (nuotraukomis) geriausią kiekvieno eglutę, reiktų,kad fotografuotumėte, galėtumėm rengti kokio nors dar sveikinimo visiems konkursą, ar tiesiog temą, kur galėtumėme pasveikinti visus, vieni kitus ar kažkurį tai asmenį, ar sutiktumėte? bet aišku to neužtenka, reikia dar idėjų, pasiūlymų šiam dalykui. dar jeigu keistųmėmės Kalėdiškai gal reiktų pakeisti specialiai mėnesio nuotrauką tarkim specialiai Kūčioms, Kalėdoms, Naujiesiems? ( tik aišku būčiau labai dėkinga, jeigu man kas padėtų susitvarkyti su šiuo reikalu, nes iki šiol nežinau kaip pakeisti tą nuotrauką, kurioje vietoje. ) IDĖJŲ, IDĖJŲ, IDĖJŲ!

Aš manau, kad atskirai reikėtų turėti kūrybos kampus, ten kur dedame tik savo darbus, o kitame ale dienoraščiai ar dar kokia velniava. (:
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 5:22 pm

Pritariu tikrai, reikia grynai kūrybos kampučių. :}}
Galėtų tokios naujovės forume atsirasti kai keisite stilių :}
O dėl kalėdinių idėjų tai tik darykit, visur aš dalyvausiu ;D
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 7:21 pm

na tai nepagaunu aš kampo, galiu sukelt viską į vieną,kad tas notebook ir darbų galerijos būtų vienam board'e ar jus norit dar vieno board'o kaip minėjot kad kažkokios ale kitokioms dar temoms? :D
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 9:22 pm

Ten kur notebook reikia temos kurie nori tiesiog kurtis dienoraščius ir t.t. o dar tokio kampelio reikia ir prie darbų galerijų kur keltumėme tik nuotraukas ir t.t. Supranti? Smile
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 12:52 am

Dabar supratau, oki, padarysiu.
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 6:48 am

Siūlau profiliuose, kad galimėtų užsirašyti tikrus vardus, nes man labai nepatinka kitus vadinti nikais.. bentjau man.
Be to dar. Manau reiktų įvesti taisyklę kokią, kad keltų tik po kelias nuotraukas, nes prideda jų šimtą ir komentuok... ir jas numeruoti turėtų. va.
Atgal į viršų Go down
knopkė
I ♥ photography
knopkė


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-10-25

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 2:28 pm

Labai gražus stilius Smile Y
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 1:21 am

future rašo:
Siūlau profiliuose, kad galimėtų užsirašyti tikrus vardus, nes man labai nepatinka kitus vadinti nikais.. bentjau man.
Be to dar. Manau reiktų įvesti taisyklę kokią, kad keltų tik po kelias nuotraukas, nes prideda jų šimtą ir komentuok... ir jas numeruoti turėtų. va.

ar kas nors mane girdite??? ;DDDDDD

+ gal ką nors daryti.. hmm.. kokius projektus, grupinius darbus, galų gale kokiais klubais suskirstyti žmones ar kaip.. kad darytumem kokius bendrus darbus.. ar galų gale ką nors sugalvoti, kad forume būtų veiklos.
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 1:43 am

girdim, girdim, tik aš viena visko spręst nenoriu, būtų įdomu sulaukt kitų nuomonės, bet čia galbūt kartais beviltiška? :D
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 7:34 pm

manau tikrai beviltiška, spęsk viena ;D
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 4:03 am

nežinau man tai tie klubai grupės nelabai, juolab kai viskas yra internete, aišku didelis išbandymas, bet pvz man juokinga, kai kokiam imagination komanda daro viena paprastą parašiuką, juokas ima ;D O dėl pramogos, kai galima manau tas grupes daryt, bet labai jau visuose forumuose populiaru tai pasidarė ;D
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:09 am

svarbiausia, kad būtų VEIKLOS. galėtų varžytis tos grupės ir pan.. nu žooodžiu.. svarbu kažką daryt, o kas pasiseks, nepasiseks visai nesvarbu.
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:10 am

na su tom grupėm klubais, aplamai jiems visko daug riek galvot ir galų gale jie ilgai neišgyvuoja, nėra kam jais rūpintis, papildomas darbas ir panašiai, na, bet jeigu norit rizikuot galima, tik,kad kas apsiims? aš jau tikrai nenoriu. :D
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:23 am

jei kas nors be manęs dar sutiktų tuo apsiimti tai mielai prisidėčiau :}
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 12:51 am

tai pradžiai galima du klubus padaryt, kad tarpusavy varžytus ir užteks.
Atgal į viršų Go down
auffrite
I ♥ photography
auffrite


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2010-11-07
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 5:51 am

siaip nebutinai turetu buti tik dvi grupes.isivaizduoju jog komandos turetu buti nelabai gausios.svarbiausia atsakomybes jausmas.galvoju jog tai turetu buti dideli darbai,nebutinai viena foto.pvz galetume pagal pasirinkta istrauka fotografuoti kiekvienas grupeje paiskirscius .t.y koks sakinukas ir iliustruota nuotrauka,arba pasirinkam tema ir velgi bendrai bandom atskleisti ar nuotrauku albumu ar filmuku ar kaip.Reiketu idomesniu uzduociu o ne tik viena foto ir visi prie jos sedi.

Siaip daznai lankausi forume jei reikia galiu prisideti kuo nors .
Atgal į viršų Go down
http://www.wix.com/paidup98235/songe
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 5:21 pm

auffrite, manau tavo idėja PUIKI. Smile
Jei nori galime kartu organizuoti šitą reikalą su grupėmis ;D
Atgal į viršų Go down
auffrite
I ♥ photography
auffrite


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2010-11-07
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 5:25 pm

Galim pabandyti,kad nereiketu vargšei hawaii daryti,nes ji man rodos šitam forumui tuoj visa save atiduos.
Atgal į viršų Go down
http://www.wix.com/paidup98235/songe
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 7:56 pm

na gerai galim daryt, tik sakai didelių darbų, bet žmonių yra mažai, prie tų didelių darbų bus tik po keletą žmonių... bet jeigu aišku atsakingi tai savo darbą įvykdys, tai tuomet kursiu kažką tik riek įformint, pavadinti tarkim grupės, ir kaip darysime kažkokias anketas klausimas ar kažką, pagal ką bus paskirstyti žmonės į vieną ar kitą grupę? Smile
Atgal į viršų Go down
auffrite
I ♥ photography
auffrite


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2010-11-07
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 3:54 am

manau kaip tik kai visas burys zmoniu tai niekas nei susitars nei ka.Galim padaryti smulkias anketeles su teiginukais,kad nebutu jog stiprus zmones gamtos fotografavime ar portretu butu vienoje grupeje,o gal taip geriau?
Atgal į viršų Go down
http://www.wix.com/paidup98235/songe
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 9:27 pm

Tai reikia kažkokių kriterijų, tada aš kaip nors suskirstyčiau ar man kas padėtų. Smile nelabai gaudausi kokių reiktų klausimų,kad papult į vienokią ar kitokią grupę.
Atgal į viršų Go down
FotoGirl
I ♥ photography
FotoGirl


Pranešimų skaičius : 162
Join date : 2010-10-08

Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 5:41 pm

Jau praėjo gruodis, o dar nėra gruodžio mėnesio nuotraukos. Dabar reikės sausio laukti nuotraukos?
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Sponsored content





Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai/patarimai/pastabos
Atgal į viršų 
Puslapis 68Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pastabos !

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: