Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Pasiūlymai/patarimai/pastabos 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Pasiūlymai/patarimai/pastabos 33dgr9x
Balandžio mėnuo Pasiūlymai/patarimai/pastabos Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Pasiūlymai/patarimai/pastabos 15dbbrt Pasiūlymai/patarimai/pastabos B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Pasiūlymai/patarimai/pastabos 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Pasiūlymai/patarimai/pastabos F5c76d
Pasiūlymai/patarimai/pastabos Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Pasiūlymai/patarimai/pastabos 4uufbp Pasiūlymai/patarimai/pastabos 1175hxtMeno megejams

 

 Pasiūlymai/patarimai/pastabos

Go down 
+20
Ciobrelis
auffrite
Stylish*
Linačka
DISPLAYNAME
Pokemonas.
FotoGirl
Dipsis
Dovilė.@
gemma
Hawaii
nnn
Nikon*
karolin ./a
Andrew
•possibility
Bellė
colorful_life
Vijolė
Eglutė
24 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeŠt. 04 03, 2010 11:55 pm

Jūsų pasiūlymai, pageidavimai mums : )


Paskutinį kartą redagavo Eglutė, Št. 10 30, 2010 3:32 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Vijolė
I ♥ photography
Vijolė


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2010-05-05
Age : 28
Miestas : Ukmergė

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 1:31 am

Reikėtu daug kur pridėti temų ir paplatinti.
Atgal į viršų Go down
colorful_life
I ♥ photography
colorful_life


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2010-07-14
Age : 28

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 4:55 pm

aš siūlyčiau sukurti temą forumiečių rašiniams:)
Atgal į viršų Go down
Bellė
I ♥ photography
Bellė


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2010-07-19
Age : 31
Miestas : Telšiai.

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePir. 07 19, 2010 10:08 pm

Aš manau, kad rašinių nereikia, nes čia fotografijos forumas.

Šiaip galėtų būti leidžiamas žurnalas, kuriame būtų pamokų, pavyzdžių ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePir. 07 19, 2010 10:13 pm

Taip apie žurnalą aš taip pat galvojau, tik reiktų šiek tiek palaukt kol atsiras daugiau aktyvių narių tuomet reiktų išrinkt žurnalistus ir pan :}}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:00 am

labai puiki Bellės idėja, norėčiau prisidėti. (:
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:02 am

Žinokit tas žurnalo leidimas yra sunkus darbas : }
Aišku su laiku bandysim galbūt, tikiuos,kad bent į mėnesį sugebėsim po 1 išleisti, tačiau reikės aktyvių ir norą turinčių žmonių tam : }
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:17 am

Puikiai žinau, kad sunkus, kažkada tuo užsiimdavau... bet nežinau, man patikdavo ir šiaip smagūs tokie dalykėliai. Visas forumo naujienas galima sudėt, fotografijos pasaulio ir technikos etc. Ir sočiai 1 per mėnesį. (:
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:19 am

Tai galėsi prisijunkti prie žurnalo ,jeigu jau esi kažkada darius ir turi dar noro : }
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:22 am

Mielai. (: Kai pradėsit kažką rimtai mąstyt/daryt, sakykit. Siūliau nuo rudens, kai forumas įsivažiuos ir suaktyvės dar labiau. (:
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:24 am

Būtinai parašysim : }
Atgal į viršų Go down
Bellė
I ♥ photography
Bellė


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2010-07-19
Age : 31
Miestas : Telšiai.

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 3:35 am

Na šiais metais būsiu abiturientė, tai nieko negaliu pažadėt, bet jei bus laiko mielai prisidėsiu.
Atgal į viršų Go down
karolin ./a
I ♥ photography
karolin ./a


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePen. 08 06, 2010 6:39 pm

idėja apie žurnalą tai labai įdomi. mielai prisidėčiau, bet visai neturiu laiko. : /
Atgal į viršų Go down
Nikon*
I ♥ photography
Nikon*


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-05-04

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 6:01 pm

Man irgi idėja dėl žurnalo patinka ;]
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 6:36 pm

Būtu tikrai įdomu : )
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 6:39 pm

taip būtų įdomu, bet pirmiausia reikia lankytojų nemažai,kad būtų, kad atsirastų ir tų kurie darytų laikraštį ir tie kurie skaitytų bei vertintų, tai aš manyčiau kol kas šitas dalykas nėra labai reikalingas. manyčiau.
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 6:43 pm

Šis dalykas tikrai bus, bet pradžioj reikia kad musu butu daug aktyvių kaip ir sakė Hawaii, tad viskas priklauso nuo jūsų aktyvumo :} mes darom viską kas tik įmanoma kad butu daug aktyviu nariu :} ir taip pat prašau visų kas gali kviesti draugus, pažįstamus, ar šeip reklaminti foruma, juk patiem bus geriau :}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
gemma
Love is being stupid together
gemma


Pranešimų skaičius : 402
Join date : 2010-09-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePir. 09 20, 2010 2:07 am

Taip pat manau kad tai yra gera idėja apie žurnalą. Pati labai norėčiau prisidėti. Viename forume jau bandėm kažką daryti.
Atgal į viršų Go down
Bellė
I ♥ photography
Bellė


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2010-07-19
Age : 31
Miestas : Telšiai.

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePir. 09 20, 2010 3:25 am

Mano nebe aktyvumo priežastys:
1. Taisykles reikia kurti prieš forumo paskelbimą. Ir taisyklėse neturėtų būtų aiškinimo kaip prašyti t.y. paryškintai ar padidintai, tam ir yra tie mygtukai. Na supranti apie ką aš, Egle.
2. Kai čia lankiausi visi konkursai ir bet kokie įdomesni pasiūlymai buvo atidedami: "Pradėsim, kai susirinks daugiau aktyvių narių" pradėjot, kai jau visi buvę aktyvūs pabėgo iš čia.
3. Asmeniškai mane nervina išsišokęs adminas, kuris kritikuoja kitų darbus [ ne mano] pats net nemokėdamas fotoaparato rankoj nulaikyti [tai matosi iš jo padrėbtų "fotkių".
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePir. 09 20, 2010 7:56 pm

Klausyk tu , didžioji asmenybe ir neapsakoma fotografe.
Jeigu tau čia nepatinka, niekas nelaiko - duris atviros.

O kas liečia mane , tai kiekvienas žmogus gali komentuoti bet ką. Ir nėra butinybės buti fotografu,kad pasakyti savo nuomonę,apie nuotrauką. Ir aš jeigu nepastebėjai komentaruose rašau taip, kaip norėčiau matyti vaizdą. Ir p.s. už mano nuotraukas yra žymiai blogesnių, tai dabar pagal tave jie irgi negali komentuoti kitų nuotraukų ?
Atsigauk ir grįšk į realų pasaulį, nes jau per daug čia reiškies ir per gerai galvoji apie save.
Iš pradžiu pažiurėk į save,o tuomet komentuok ir kritikuok kitus žmones.
Atgal į viršų Go down
Bellė
I ♥ photography
Bellė


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2010-07-19
Age : 31
Miestas : Telšiai.

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 12:39 am

Tau iki manęs toli, tad net nedrįsk lygintis, šiukšle.
O aš čia ir net neketinu daugiau lankytis. Ir staigiai nuimat mano nuotraukas nuo savo apgailėtino logo, aš jum neleidau jų sudirbt. Ir staigiai. VAGYS.
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 2:22 am

geriausia ginyba puolimas Belle, lengviausia savo problemas slėpti už kitų : ) Gerai, nematau jokio sunkumo, nuimsim mes tas tavo nuotraukas, argi gaila man Smile
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 3:05 pm

Įdomu būtų bet gaila kad nelabai nusimanau apie visus darbus kurie sueina į žurnalo kūrybą nebent interviu,norėčiau prisidėti,bet mokslai dabar visiems. Na bet however mintis gera ; )
Atgal į viršų Go down
Bellė
I ♥ photography
Bellė


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2010-07-19
Age : 31
Miestas : Telšiai.

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePen. 09 24, 2010 3:04 am

Ir kuo greičiau, Egle.
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitimePen. 09 24, 2010 7:33 pm

Viskas, nebebus tavo nuotaukų headeryje.
Tad laimingos kelio. Ate.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiūlymai/patarimai/pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai/patarimai/pastabos   Pasiūlymai/patarimai/pastabos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai/patarimai/pastabos
Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pastabos !

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: