Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Tuk.tuk. Tai aš.  30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Tuk.tuk. Tai aš.  33dgr9x
Balandžio mėnuo Tuk.tuk. Tai aš.  Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Tuk.tuk. Tai aš.  15dbbrt Tuk.tuk. Tai aš.  B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Tuk.tuk. Tai aš.  2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Tuk.tuk. Tai aš.  F5c76d
Tuk.tuk. Tai aš.  Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Tuk.tuk. Tai aš.  4uufbp Tuk.tuk. Tai aš.  1175hxtMeno megejams

 

 Tuk.tuk. Tai aš.

Go down 
+9
Ciobrelis
Dipsis
Evelinut
knopkė
Dovilė.@
Pokemonas.
Eglutė
Hawaii
Linačka
13 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePir. 11 01, 2010 4:45 am

Svarbu daug daug meilės.

Mėgstu fotografuoti žmones, natūralias jų reakcijas, gyvūnus, veiksmą. Nekenčiu, na nebent tai būtų perfect ir labai gražios, nuotraukų su debesimis, šešėliais ar šiaip beprasmybių, kurios visiems seniai atsibodusios. Bet pasikartoju, jei nuotrauka gražiai padaryta tai ta beprasmybė gali žadą atimt. ;D Kol kas keliu tik tiek. :)

Prigautas žmogus (tyčia aišku) :)


Spoiler:
Spoiler:

Visa kita.

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Šios nors ir atrodo nepavykusi fokusacija, bet man labai patinka būtent tokia. :)
Spoiler:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePir. 11 01, 2010 7:43 pm

Visa kita trečioji ir paskutinė nuotraukos patiko iš šitų.
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePir. 11 01, 2010 8:30 pm

Na kaip sakei megsti žmoniu reakcijas ir pan, bet man pirmosiose dvejose nuotraukose jų nesimato.. Na taip yra pagauta, bet tai paslėpta. Tai vat norėtusi ''atviresnių'' emocijų : )
Su tuo padarėliu (nežinau kaip jis vadinasi scared ) mielos nuotraukos labai, tik ten vienoj nuotraukoj persistengei su bluru, nenaturaliai atrodo :p
O kur vabaliukas,graži nuotrauka, tik gal norėtusi apšviesto jo labiau, ir tamsesnio galo, nes šiuo atveju atvirkščiai yra :}

Tikiuosi priemi kritiką, ir lauksiu kitų darbelių Hug
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePir. 11 01, 2010 11:03 pm

Hawaii smagu žinoti. :))
Eglute taip, dievinu prigauti žmones besijuokiančius, bekvailiojančius ir pan, deja visos tokios nuotraukos, kurias turėjau dingo (po pc perinstaliavimo), o fotoparatas truputį pagedęs ir fotkinant kokybė susidirba. ;D Laukiu nesulaukiu lapkričio vidurio, kai gausiu savo Nikon D5000, nes dabar su savo pagedusiu senuku nelabai ką išgaunu.

Tas padarėlis mano šeškas, jis labai mėgsta pozuoti. ;D Taip, su bluru ten buvo truputį... Problemų, bet be jo dar tragiškiau atrodė... ;D O su vabaliuku išvis buvo tragiška kokybė, bet padirbėjus su ps kažką išėjo išgauti. :))



Bet štai rezultatas šiandienos, kai neturėjau ką veikti. :))

Tuk.tuk. Tai aš.  Picture043
Tuk.tuk. Tai aš.  Picture042Tuk.tuk. Tai aš.  Picture024Tuk.tuk. Tai aš.  Picture015sTuk.tuk. Tai aš.  Picture012l
Atgal į viršų Go down
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 28

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePir. 11 01, 2010 11:05 pm

Šitos labai gražios.;)
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeAntr. 11 02, 2010 1:07 am

Gražus buitiniai pasižaidimai, nes daugelis fotkina geles, ten grafkes, ar tiesiog dulkes, o tu vat kažką įdomesnio sugalvojai ir gražiai tikrai žiurisi :}} Pirmoji patiko, kaip sufokusuota, spalvos redaguotos (?) jei taip tai labai gražiai parinkta :p
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeAntr. 11 02, 2010 2:53 am

Pokemonas. Dėkoju. :)
Eglutė Man būtent ir nepatinka gėlės, debesys ar šiaip šešėliai pievoje. Nes pirma fotograjuoti gėles reikia labai didelio sugebėjimo, reikia "pagauti" patį gėlės kampą, nedaryti tam tikrų klaidų ir t.t. ir t.t. Nes be viso šito gausis eilinis žaliuko kadras, kuris nei įdomus, nei ką. O daug žmonių tas klaidas ir daro. :)
Pirmojoje tik redaguota raudona spalva, t.y. ji buvo paryškinta. (per PS su selective color) :)
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 11 05, 2010 1:34 am

Patiko Flower
Atgal į viršų Go down
knopkė
I ♥ photography
knopkė


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-10-25

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 11 05, 2010 7:15 pm

Suprantu, kad toks tavo stilius ir pan, bet man nepatiko pirmoji serija nuotraukų, tik boružė sužavėjo. Štai antroji buvo žymiai geresnė. Tik dvi pačios paskutinės... Jei būtų padaryta su programa, būtų gražu, bet dabar... Tai tik nufotkinta... susigėdęs
Atgal į viršų Go down
Evelinut
I ♥ photography
Evelinut


Pranešimų skaičius : 67
Join date : 2010-11-05

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 11 05, 2010 9:00 pm

Na išties esu nemažai nuotraukų tokiu kaip tu padariusi. Bet žinok jog fotografuoti žmones su natūrialiom reakcijom yra gan sudetinga, šiais laikais ypatingai, nes žmones labai drovus :-D, pabandyk tai padaryti mieste, kavinėja ar pan. Smile Ruduo, Lietaus lašai ir už lango geriantis žmogus kavą, manau būtų tikrai neblogai Smile ir viskas natūralu Smile
Bet tai tik mano patarimas, sekmės tau, taip ir toliau ;)
Atgal į viršų Go down
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:03 pm

Evelina, taip ir planuojam su drauge padaryti, termosą kavos ar arbatos, tada į Vilnių ir parke kur atsisėdus fiksuoti jiems nieko nežinant. ;p Nes iš tikro dauguma uždaroj aplinkoj drovisi ir tarsi pajunta, jog juos fotografuoji...
Atgal į viršų Go down
Evelinut
I ♥ photography
Evelinut


Pranešimų skaičius : 67
Join date : 2010-11-05

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:03 am

Būtent Smile Na žiūrėkit, pridarykit daug gerų kadru Smile
Atgal į viršų Go down
knopkė
I ♥ photography
knopkė


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-10-25

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 3:53 pm

O žmogus pamatys, jog jį fotkini, ir labai smarkiai tave aprėks lol
Atgal į viršų Go down
Evelinut
I ♥ photography
Evelinut


Pranešimų skaičius : 67
Join date : 2010-11-05

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 4:21 pm

Galima padaryt ir Special :DD
Atgal į viršų Go down
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 12 03, 2010 3:52 am

Neieškokit šiose nuotraukose prasmės, tai tiesiog pasižaidimai, kai lauke per šalta ir per vėlu, o kambaryje nėra kas veikti. Smile

Tuk.tuk. Tai aš.  Dsc0009h
Tuk.tuk. Tai aš.  Dsc0002ct
Tuk.tuk. Tai aš.  Dsc0006im
Tuk.tuk. Tai aš.  Dsc0008e0
Atgal į viršų Go down
knopkė
I ♥ photography
knopkė


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-10-25

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 12 03, 2010 10:37 pm

Su citrinom labai graži Smile
Atgal į viršų Go down
Dipsis
I ♥ photography
Dipsis


Pranešimų skaičius : 129
Join date : 2010-09-20
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimePen. 12 03, 2010 11:28 pm

Moki iš paprastų dalykų padaryti gražius : )
Pirma nuotrauka gražiausia. Su citrinom būtu graži bet kokybės nelabai yra
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 12:31 am

citrina šiek tiek paplaukusi, bet man mieliausiai ji atrodo, dar puodukas nice. (:
Atgal į viršų Go down
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 1:28 am

knopkė dėkoju. :)
Dipsis aš mėgstu paprastus dalykus, nevaidinu fotografės ir nebandau užsibrėžti nerealių tikslų, o paskui vaidinti žiūrėkit kaip aš sugebu, nors iš tikro apart gero aparto ar tuščių žodžių ten nieko nėra. :)
Na nežinau kodėl tau taip atrodo, jog kokybės nėra, kaip tik geriau įsižiūrėjus į citrinas netgi matyti jų "tekstūra" kuri atsispaudusi ant puodelio. O šiaip gal atrodo nekokybiškai nes ant puodelio jos ir nėra ryškios. Tokios... Be šarpo visiškai. Ir taip pat neišryškinau ir negaudžiau fokuso, kad būtų matyt perėjimas tarp puodelio (ryškaus) ir fono (išsiliejusio) kaip tik dariau, kad to perėjimo beveik nematyt būtų. :)
Hawaii būtent. Citrinos ir yra paplaukusios ant puodelio, tinkamiausias šis žodis. Dėkui. :)


Barnis
Barnio draugas Kalėdukas
Barnio draugas Kalėdukas. Du.
Net išsišiepęs iš malonumo
Triauškiam
Truputis meno. (nors ir trūksta fokuso)
Atgal į viršų Go down
Ciobrelis
I ♥ TEA and my wishes
Ciobrelis


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2010-11-12
Age : 25
Miestas : Vilnius

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 1:49 am

Neblogos nuotraukos techniškai, tačiau neįdomios ir banalokos. Patariu kaip pradedančiajai fotografuoti gamtą, gėles, tiesiog nueik į lauką ir tikrai atrasi ką fotografuoti. Smile
Atgal į viršų Go down
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 1:58 am

Todėl visada perspėju, kad mano nuotraukose neieškotų prasmės. Nes man tokios nuotraukos nieko nesuteikia. Ta prasme svarbiausias kriterijus - pamačiau, patiko, labai gražu. Tada užskaitau nuotrauką. O kažkokios prasmės ten ieškot. Kur prasmė medyje? Žemėje? Žolėje? Bitėje ar dar kur? Kad ir toje pačioje šypsenoje? :) Na neišsiplėsiu. ;D

Hm.. Dėl pradedančiosios tai ginčysiausi, nes fotografuoju šešis metus, įvardinčiau save, kaip neįvaldžiusią fotoparatą (dar labai labai neseniai naująjį turiu, o ir senuko funkcijų visų neišnaudojau). :)

Bet dėkoju už nuomonę. :)
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 2:36 am

Banalokos nuotraukos, ir ieškoki geresnio apšvietimo kad nereiktu naudoti blykstės, nes nuotraukos atrodo vienodos su tuo pačiu apšvietimu : s natikiuosi supratai :}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Linačka
I ♥ photography
Linačka


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-11-01

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 2:45 am

Na su tuo apšvietimu... sunku mano gyvį pagaut su fotoparatu jau tikrai geru, ką jau kalbėt apie spėjimą sureguliuot apšvietimą ir t.t. Tuoj pat viskas būtų pagal jo tvarką sudėstyta, išvartyta, išnešiota. :D Čia jau be šansų su juo, nes jis vienoj vietoj nė sekundę nepastovi. :D
O šiaip su elniuku norėjau tokio koks gavosi dalyko, spec dėjau ant balto pagrindo, nes nenoriu redaguot nuotraukų, o tokios spalvos gaunasi su blykste, kokių norių. Na bet supratau Tavo nuomonę. Smile
Atgal į viršų Go down
Ciobrelis
I ♥ TEA and my wishes
Ciobrelis


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2010-11-12
Age : 25
Miestas : Vilnius

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 2:57 pm

O kokias foto fotografuoji? Menines? Reklamines? Smile
Jeigu tu nesi pradedančioji, taip tikrai nefotografuotum.
Prasmės reikia visur, ypač mene, nes menas be prasmės = šūdas.
O jeigu trūksta minčių paskaityk knygų.


Paskutinį kartą redagavo Ciobrelis, Št. 12 04, 2010 9:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 8:27 pm

Iš paskutinių:
1/ Ne ne ne nepatiko.
2/ Na fokusas patiko.
3/ ši nelabai.
4/ tas ėdalas netinka ir kažkaip keistai susifokusavo gyvis. ;D
5/ Na čia gražiau susifokusavę, bet užsimerkęs... ir tas ėdalas taip maišo. Be to, nevanok gyvūno su blykste.
6/ nee, aš tokio meno nesuprantu, nepatiko. ;D
Sėkmės, lauksiu dar.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tuk.tuk. Tai aš.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuk.tuk. Tai aš.    Tuk.tuk. Tai aš.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tuk.tuk. Tai aš.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: