Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. 33dgr9x
Balandžio mėnuo Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. 15dbbrt Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. F5c76d
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. 4uufbp Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. 1175hxtMeno megejams

 

 Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.

Go down 
+5
Paris Je'taime
Swifty.
Eglutė
gemma
Dovilė.@
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 11:05 pm

Sveikos. Na,mano nuotraukos tikrai nepabijosiu pasakyti lievos. Tai ir fotiko kaltė nes jis super šlamštas,bet kokį turiu tokiu ir tenkinuos,tad jei komentuosite kad bloga kokybė,nesupykit,aš pati tai suprantu. Man dar toli iki gražių fotografijų,bet tikiuosi kad bent viena iš šių jums patiks. Neslėpsiu - bijau žiaurios kritikos tai nemuškit smarkiai ; DD Na ką,kaip ir viską pasakiau ką norėjau o dabar atiduodu savo kadrus į jūsų teismą:

Dulkėje širdutė.
spring
Puodelis
Kaktusas
Gėlė.
Green.
Tree
Paršelis
Šviesa.
Šypsenėlė.
Siūlai.
Origami arbūzas.
Sausainukai.

Čia senesni darbai , daug per kartą nenorėjau kelti,ir taip daug. Jei patiks įkelsiu naujų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 11:53 pm

https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/23hxety.jpg
Ilgai sukau galvą kol supratau, kas tame chaose yra. Nepyk šita man nelabai trūksta vieno obijekto, šiuo atveju širdies išryškinimo.

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/3025e2g.jpg
Šita gal ir nieko būtu, tačiau man nepatinka spalvos, galbūt būtu ir gražu, jei paieškotum kiek kitokio kolorito.

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/waiuq8.jpg
Paprasta buitinė foto

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/s32e8i.jpg
Paprasta buitinė foto

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24o0i2r.jpg
Vėlgi koloritas manau reikėtu "nugesinti" tą violetinę taip pat reikėjo kiek kitokio kampo fotografuojant ((:

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/15n10dh.jpg
Matosi, kad daryta ne profės, tačiau ši foto kažkuo kabina mane ((:

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/jagbip.jpg
Vėlgi labai paprasta ir buitinė foto, vienintelis pliusas, kad gerai sufokusuota

Likusios fotografijos vėl gi pasirodė labai buitinės. Tikrai yra labai daug kur tobulėti sėkmės ((:
Tikiuosi mano kritika ne per daug aštri :DDD


Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 12:15 am

Ačiū už kritiką , pasistegsiu kitą kartą ;D
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePen. 09 24, 2010 7:44 pm

Kiti kadrai , nežinau ar čia pažengiau,nes kadrai nėra nauji. Labai noriu sulaukti jūsų nuomonės.

Bitutė.
Taikinys.
Dangus.
Stulpas vs dangus.
Grand.
Ranka.
Ąsotis.
Žuvėdra.
Jump.
Tiltas
Akmenys
Saulėlydis.

Sorry kad kai kurios pagautos paprastai , bet man neišeina surasti gero "kampo" fotografuoti ; )
Atgal į viršų Go down
gemma
Love is being stupid together
gemma


Pranešimų skaičius : 402
Join date : 2010-09-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePen. 09 24, 2010 10:54 pm

Kur taikinys, tai manau gal fokusą į strėlę pabandyt reikėjo..
Dangus - Paprastutė tokia saulėlydžio foto, perneyg daug tos juodos.
Ranka - visai nk (:
Žuvėdra - Paukštis ne tojje pusėje. Ku jis lekia, žvilgsnis jo turėtų būti į platesnę tuščią vietą. Pats jisai turėtų rastis dešiniau. Na, bet čia jau nk nebepakeisi.
Tiltas - tai patiko man, tik to piršo nereikėjo :D
Akmenys, saulėlydis - gražu gražu gražuu :}
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePen. 09 24, 2010 11:15 pm

Negalvojau kad kažkas gražu bus , dėkui už pamokymus , o dėl to paukščio tai nežinojau,greit gaudyt teko ;D
Atgal į viršų Go down
gemma
Love is being stupid together
gemma


Pranešimų skaičius : 402
Join date : 2010-09-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePen. 09 24, 2010 11:34 pm

Žiinoma gražu ;D naujų laukiam :}
Suprantama :D
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 12:07 am

Šeip tokios paprastutės foto, niekuom neišsiskiriančios, nes dauguma daryta namuose, buitinėje aplinkoje :} Tad tos visai nepatiko.. O paskutinė ir pirmoji tik patiko Smile
Keep on working Flower
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 2:07 am

I'll try ; ))
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 7:43 pm

Kodėl tiek mažai komentarų sulaukiu? ; (( Na nesvarbu,kiti darbai:

Smile.
Draugė.
Balandis.
Draugė.
Smėlis.
Kosminiai rutuliukai xD
Dnagus.

Jos nėra naujos ir šį kartą labai silpnai. Nesitikiu gerų komentarų ;D
Atgal į viršų Go down
Swifty.
I ♥ photography
Swifty.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2010-07-11
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 8:14 pm

Smile - paprasta nuotrauka, be jokio kabliuko.

Draugė - nuotraukos kokybė labai bloga, kampas labai paprastas ir visą tą vaizdą labai gadina spalvos. iš kokybės sprendžiu, kad telefonu fotkinta.

Balandis - na, šita nuotrauka tikrai nebloga, gal net geriausia iš krūvos. tik kad man truputėlį kliūna tas daiktas apačioje,na, tas pagalys, ar kas ten:DDDD bet jeigu spalvos būtų pakoreguotos, ši nuotrauka visai gražiai žiūrėtųsi.;}

Draugė2 - taipogi, man kliūna kokybė ir spalvos.

Kosminiai rutuliukai - labai elementari foto ir beveik be kokybės.

Dangus - šita irgi visai nebloga, taip visai gražiai žiūrisi.;D

apibendrinus :
tavo nuotraukos labai paprastos,kai kurios be kokybės. patariu nuotraukas bent minimaliai pakoreguot.;}
sėkmės. Angel
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 9:22 pm

Dėkui už nuomonę,mano aplinkoje nelabai yra ką fotkinti ypač su tokiu grabienko fotiku kaip mano.. Nieko nefokusuoja,kokybė lieva.. O koreguot nemoku,nu moku bet jei pakoreguoju tai negražiai. Stenksiuos kiek galėsiu..
Atgal į viršų Go down
Swifty.
I ♥ photography
Swifty.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2010-07-11
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 11:45 pm

Na, tai užspausk tėvus, kad fotiką nupirktų, arba pati pradėk po truputį taupytis.;} o dėl koregavimo tai nėra problema, šiame forume yra žmonių koreguojančių nuotraukas, tai gali paprašyt jų pagalbos (taip pat ir manęs;}).
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePir. 09 27, 2010 12:03 am

Nu aš juos galiu spaust kaip nežinau ką-nepirks visvien ir šeip aš ne tokia kad vat užsinorėjau ir pirkit,brangus dalykas bet tikiuos gauti kada. Bandžiau taupytis bet vis kam prireikia tų pinigų,o jų daug negaunu tai neišeina ; )) Kliūtys :D
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:05 pm

Taip taip gal ir vėl sakysit kad buitiška bet pamačiau kažką įdomaus ir nufotkinau. Please komentuokit:

: )) Click.
Atgal į viršų Go down
gemma
Love is being stupid together
gemma


Pranešimų skaičius : 402
Join date : 2010-09-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 11:16 pm

Gal galėjo bųt labiau su šviesa sužaista, ar tai šešėlis koks krintantis,. ar tai spindulys atsispindintis.. na, aš taip manau : )
Atgal į viršų Go down
Paris Je'taime
I ♥ photography
Paris Je'taime


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-10-15

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimePen. 10 15, 2010 9:24 pm

Būtų puiki foto, tik pritrūko redagavimo. Pakeistum radikaliai spalvas - būtų daug geriau. Dar kokią textūrą 'į temą' galėtum užmest ;> žodžiu, trūksta užbaigimo.
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 12:13 am

Ačiū. Tik problema ta kad nemoku normaliai koreguot foto. Žinau kaip picnik'u naudotis ir kitais bet arba persistengiu arba nieko nepadarau.
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 1:06 am

Atgal į viršų Go down
gemma
Love is being stupid together
gemma


Pranešimų skaičius : 402
Join date : 2010-09-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 1:18 am

Pirma.. tas juodas vidury liepsnos kažkaip keistai atrodo bšk ;D ir ne visa liepsnelė užbaigta. nukirsta viršūnė. tas plotelis is apacios juodo fono galetu pereit i virsu foto. Taip aš manau : )
O anroji - superinė : )) labaj patiko.
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 1:26 am

Na pirma man irgi ne kažką , bet kažkuo tokia ką žinau tikrai lievoka xDDD
O antra man irgi patinka xD
Dankė už komentarą ; }}
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 2:45 pm

Keletos foto patiko.
Sekmės kūryboje.
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 4:44 am

matau čia didžiausias krūvas visko prikėlei, bet kol turėsiu kantrybės tai komentuoju ir žiūriu nuo pirmosios.
1 širdelė tiesiog nublanksta tokiam jovale.
2 man patiko, mėgstu tokias, gal spalvos ne per geriausios, bet neblogai
3 nieko gero, dar ir nukirpai puodelį viršuj. Ir jis nesifokusuotas, o fokusas yra ant kažkokio blizgaus daikto antrame plane.
4 atrodo fotkinai kaktusą, bet fokusas eina ant purvino lango. ;D gal ir įdomu.
5 išdeginta balta retai suteikia žavesio, patiko tik žemė nuotraukoje.
6 nu žalia ir viskas.
7 neįdomi nuotrauka, bet bent fokusas krinta normaliai
8 Kokio velnio jį taip fotkint ir dėt tą kaukę? nepatiko.
9 ta siena su šviesa buvo kažkas jau įdomiau Y
10 gražus fokusas ir ant daikto krintanti šviesa, man patiko.
11 aš čia užuolaidą, ne siūlus matau. Pažiūrėk ką fokusuoji, būk atidesnė.
12 arbūzas vertas dėmesio, bet ne nuotrauka, dešinėj kažkoks bardakas ir viso arbūzo net nesimato. (norėčiau pamatyt visą arbūzą normaliai, nes atrodo įdomus daiktas)
13 man patiko krintanti šviesa ir spinduliai, visai nieko. (:
14 palyginus su ankstesniais, net gi labai gerai, na aišku nukirpai žiedlapius ir panašiai... nors ne visada reikia laikytis kompozicijos taisyklių. ;D
15 kokia nereali būtų nuotrauka jei strėlė būtų sufokusuota, arba lenta;joos paviršius. O dabar nieko gero.
16 nu pusė velnio.
17 aš už dangų, baisūs man šitie stulpai. ;D
18 su tuo kalnapiliu nekomentuosiu
19 ranka nu kažkas įdomesnio, bet gal pamėgink dar kažkaip kitaip, įdomiau, ne tokią mažą nuotrauką, atkreipk dėmesį į detales.
20 man patiko tik šviesa ir jos padarytas įspūdis, bet nuotrauka nėra tvarkinga
21 žuvėdra skrenda ir nuskrido, kadras neįdomus taip ir liko, nors kaip su muiline gerai pagauta.
22 spalvos klaikios, pažiūrėk į jo nugarą, kas ten per šlamštas? baisi nekokybė, o tai nutiko tik dėl spalvų keitimo.
23 nepaisant kairėje esančio raudono sluoksnio man nuotrauka patiko, tikrai gerai atrodo
24 akmenys ir jūra, nu pusė velnio
25 žavu, daug žmonių ant tilto.
26 pieva
27 jei nebūtum jai nukirpusi dešinės ir kairės rankų, taip pat nuėjusi labiau į šviesą būtų ir kokybė buvusi geresnė ir kadras puikesnis
28 kad ir ant kokio š čia tas paukštis tupi, bet atrodo įdomiai ir verta dėmesio
29 panaši situacija kaip ir anksčiau komentavau tą draugę
30 pirmą kartą matau tokią pievą, bet tuo mane ir sužavėjo. :D jau tikėjausi kopų ir šiaip smėlio prie jūros, o gavau visai ką kitą ;DDD
31 aaamm, visai nieko ;DD įdomi šviesa skverbiasi pro rutuliukus ir suteikia žavesio, bet formatas per mažas, pamėgink daugiau paeksperimentuoti su tais daikčiukais
32 įdomu šviesos ir tamsos kontrastas, neblogai
33 man patiko, būtų super, jei nebūtum nukirpus stiklainį, ta prasme visą tą apvalią dalį nufotkinus tuo pačiu ir sieną, tada kadras būtų puikus.

Pavargau, kitus tavo kadrus pakomentuosiu vėliau, daug fotografuoji, linkiu sėkmės, nenuleisk rankų. (:
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 9:10 pm

Ačiū už komentarus , bėda - fotikas kur tas su strėle aš visais galais ir nervais bandžiau strė;ytę sufokusuot bet tas gaidys nesufokusavo normaliai!! Kadangi dar nelabai moku fotkint tik megėja tai ir kadrai lievoki , labiau apsidžiaugiau kad kažkas patiko : )
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 11:05 pm

tada, bandyk tą lentą su strėle nešti prie super gero apšvietimo, gal padėtų. (: prašom.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.   Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dovilė.@ Ragauja fotografijos vaisių.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dovilė.@ as here
» Aš negraži ; )) Dovilė.@

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: