Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
    The Girl Who Knew Too Much. 30cn1g1
    Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
    The Girl Who Knew Too Much. 33dgr9x
    Balandžio mėnuo The Girl Who Knew Too Much. Nvrsqb
    nuotrauka iš deviantart.com
    The Girl Who Knew Too Much. 15dbbrt The Girl Who Knew Too Much. B3q4gw
    • Hawaii - Rasa
    The Girl Who Knew Too Much. 2edpqao
    • Ekelis. - Edvinas
    The Girl Who Knew Too Much. F5c76d
    The Girl Who Knew Too Much. Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
    The Girl Who Knew Too Much. 4uufbp The Girl Who Knew Too Much. 1175hxtMeno megejams

     

     The Girl Who Knew Too Much.

    Go down 
    +2
    Andrew
    colorful_life
    6 posters
    AutoriusPranešimas
    colorful_life
    I ♥ photography
    colorful_life


    Pranešimų skaičius : 76
    Join date : 2010-07-14
    Age : 28

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 3:13 am

    Nekenčiu šitų savęs aprašymų. Būtų lengviausia jei galėčiau pasakyti - esu Lady GaGa. Arba - Aš Bondas. Džeimsas Bondas.
    Tada jum nieeeko daugiau nereikėtų. Bet deja negaliu. Nes jum nieko nesako tai, kad esu Greta. Greta Nesakysiu Kas.
    Colorful Life tai gal ir žinot. Jei pastabūs esat.
    Nu žodžiu. Pasakysiu kas šauna į galvą.
    Myliu usa. Visada mylėjau.
    Rudenį važiuosiu ten mokytis ir gyventi.
    Svajonių miestas NY. Aš ten gyvensiu!!!
    Kažkokia pamišus dėl parduotuvių ir žodžio fashion...
    Fotografė. Rašytoja. Dailininkė.
    Nepaplaukus.
    Bijau trijų dalykų. Kraujo, vorų ir vagių. Apibendrinus - mirties.
    Gyvūnų teisės. Kai kam tai gyvenimo tikslas.
    Mėgstu menišką betvarkę.
    Šiaip galima mane pavadint meniška. Kūrybiška. Bet tam turiu per daug sveiko proto;P
    Taip ir užbaigsime šia gaida. Už lango žaibuojant, man mirštant iš karščio ir svajojant apie usa.
    Mylu, bučiuoju, iki.

    Flower
    Atgal į viršų Go down
    Andrew
    muur
    Andrew


    Pranešimų skaičius : 451
    Join date : 2010-04-03
    Age : 31
    Miestas : Trakai

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 3:30 am

    Šiuolaikinių panelių turbūt svajone NY : } niekaip nesuprantu kodėl jus beveik visos svaigstat apie tai, nejaugi jums blogai būtų gyvent Švedijoje arba Ukrainoj ? Na bet nenukrypsim nuo temos. Keista girdėti iš meninkės,kad ji mėsta parduotuves ir fashion, nebet esi ten fashon menininkė: }

    O šeip, turbūt reikėjo pradėti nuo štai ko - LABUTIS ;D
    Atgal į viršų Go down
    Eglutė
    I love you too my kitty ^^
    Eglutė


    Pranešimų skaičius : 831
    Join date : 2010-04-01
    Age : 29
    Miestas : Trakai

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 11:34 pm

    Sveikuuutė, jau kaiip ir spėjom pabendraut ;D bet anywaaay, iš kokio miesto esi ? :}
    Atgal į viršų Go down
    https://photography.lithuanianforum.com
    colorful_life
    I ♥ photography
    colorful_life


    Pranešimų skaičius : 76
    Join date : 2010-07-14
    Age : 28

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 3:27 pm

    Andrew
    ne visų svajonė NY;D mano svajonė tai buvo nuo pat gimimo:) Kai pamačiau tą miestą savo akimis, supratau, kad neklydau:)) Umm, Švedijoj gyvent norėčiau nebent dėl žirgų, o šiaip man ten per daug pramoninė šalis:) Ukraina?:D ne, apie ją girdėjau ne kokių atsiliepimų:D Šiaip be NY, norėčiau gyventi Osle. Nuostabus miestas!
    Tikrai keista?;D gal ir taip, bet būna ir tokių žmonių. Nop, fashion menininkė nesu. Bet juk ne visi menininkai turi būt hipiai, ką?;D
    ajj, aš nemėgstu sveikintis;DD

    Eglutė
    labas:) hmm:D aš šiaip iš niekur;D nors šiuo metu gyvenu Kaune (tiksliau tarp Kauno ir Vilniaus), bet kaip jau sakiau, rudenį išvažiuoju ir tikiuosi nebegrįžti į LT:DD o šiaip neturiu pastovių namų dbr;D
    Atgal į viršų Go down
    Eglutė
    I love you too my kitty ^^
    Eglutė


    Pranešimų skaičius : 831
    Join date : 2010-04-01
    Age : 29
    Miestas : Trakai

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 3:29 pm

    O tai kaip tu čia išvažiuosi ? viena ar su tėvais ? :}}
    Atgal į viršų Go down
    https://photography.lithuanianforum.com
    WaWa
    I ♥ photography
    WaWa


    Pranešimų skaičius : 103
    Join date : 2010-07-15
    Miestas : Klaipėda

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 5:40 pm

    Labas Gretanijau. Neklausk kodėl rašau čia. Galbūt pasiilgau mūsų foruminių post'ų. Per skypę kažkaip kitaip ;DD Bet prižadu, mes čia litanijų neužvedinėsim. Žinai aš ir nekenčiu savęs aprašymų. Koks kvailys sugalvojo sąvoką "savęs apibūdinimas"? ;DD
    Atgal į viršų Go down
    http://wawagnija.blogspot.com
    colorful_life
    I ♥ photography
    colorful_life


    Pranešimų skaičius : 76
    Join date : 2010-07-14
    Age : 28

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:43 pm

    Eglutė,
    viena:) ir dėlto dar labiau džiaugiuosi:)) Taip nekantrauju, kad beveik galiu skraidyt ;D o kokie tavo ateities planai?Smile

    WaWa,
    ahaa;D Per skype aš rašau visai kitaip ir net manau, galvoju kiek kitaip;DD Kaip tau būna nežinau;D Tikrai kvailys..;D Draugai gali daug geriau apibūdinti tave, nei tu pats! Nes pats apie save žinai paprasčiausiai per daug xD Hey, su savo avu nori paerzint mane?;D
    Atgal į viršų Go down
    Bellė
    I ♥ photography
    Bellė


    Pranešimų skaičius : 158
    Join date : 2010-07-19
    Age : 31
    Miestas : Telšiai.

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:46 pm

    Lady Gaga (rofl) (rofl) (rofl).
    Kur jau ne...
    Atgal į viršų Go down
    colorful_life
    I ♥ photography
    colorful_life


    Pranešimų skaičius : 76
    Join date : 2010-07-14
    Age : 28

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:59 pm

    Kas yra, Belle?;DD nepatinka GaGa?;D
    Atgal į viršų Go down
    Bellė
    I ♥ photography
    Bellė


    Pranešimų skaičius : 158
    Join date : 2010-07-19
    Age : 31
    Miestas : Telšiai.

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 3:33 am

    Aš ją dievinu už savitumą, originalumą. Ir šventai netikiu, kad pasauly dar yra tokių žmonių.
    Atgal į viršų Go down
    colorful_life
    I ♥ photography
    colorful_life


    Pranešimų skaičius : 76
    Join date : 2010-07-14
    Age : 28

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 3:09 pm

    Aš irgi ją dievinčiau, jei nežinočiau, kad ji deja nėra nei savita, nei originali..;/ sukurta kaukė, netikras žmogus, kuris nulipęs nuo scenos vėl virsta nuobodybe. Man tik įdomu kiek laiko ji sugebės vaidinti:)
    Atgal į viršų Go down
    Bellė
    I ♥ photography
    Bellė


    Pranešimų skaičius : 158
    Join date : 2010-07-19
    Age : 31
    Miestas : Telšiai.

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 3:16 pm

    Tu gal ją asmeniškai pažįsti? ;D
    Atgal į viršų Go down
    colorful_life
    I ♥ photography
    colorful_life


    Pranešimų skaičius : 76
    Join date : 2010-07-14
    Age : 28

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 3:24 pm

    ir ne tik ją xD
    Atgal į viršų Go down
    WaWa
    I ♥ photography
    WaWa


    Pranešimų skaičius : 103
    Join date : 2010-07-15
    Miestas : Klaipėda

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 12:31 am

    Per skyp'ą pokalbiai sukasdieniškėja ;} Nors kai rašau bernams jie kaip tik tampa įdomūs (Oh blah, blush, nusišnekėjau xD) Aš įpratau kompromituojančiomis temomis kalbėt ir per skyp'ę, bet forumas vis tiek mielesnis ;} Nes tik čia gali būt litanijiniai post'ai ;D Draugai gal ir apibūdins, bet nė 50% iš jų pasakytų žodžių nebus tiesa. Pats apie save žinai per daug? Aš manau, kad pats nežinai nieko ;} O____o taip my avatar special for you ;] Kill me if you want ;D Tas mano klasiokas turi lygiai tokį patį fotiką - https://i.servimg.com/u/f31/15/41/72/30/logas10.jpg. Ir aš jį laikiau rankose ir žiūrėjau pro jo objektyvą xDD
    Atgal į viršų Go down
    http://wawagnija.blogspot.com
    nnn
    Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



    Pranešimų skaičius : 445
    Join date : 2010-07-24
    Age : 35

    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:43 am

    Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
    Atgal į viršų Go down
    Sponsored content





    The Girl Who Knew Too Much. Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: The Girl Who Knew Too Much.   The Girl Who Knew Too Much. Icon_minitime

    Atgal į viršų Go down
     
    The Girl Who Knew Too Much.
    Atgal į viršų 
    Puslapis 11
     Similar topics
    -
    » A new girl, Yumina.

    Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
     :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
    Pereiti į: