Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Maggie May 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Maggie May 33dgr9x
Balandžio mėnuo Maggie May Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Maggie May 15dbbrt Maggie May B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Maggie May 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Maggie May F5c76d
Maggie May Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Maggie May 4uufbp Maggie May 1175hxtMeno megejams

 

 Maggie May

Go down 
+2
Eglutė
Maggie May
6 posters
AutoriusPranešimas
Maggie May
I ♥ photography
Maggie May


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2010-07-08

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 7:17 pm

Labas rytas. Laba diena. Labas vakaras.

Aš naujas veidas čia ir supažindinsiu jus su savimi, kad žinotumėt, su kuo turit reikalą. >)
Seriously, nothing special here.

Šitam forume mane visi žinosit kaip Maggie May. Kitur aš būdavau Breed. arba Aš kiniškas maistas. Tai, gal kas nors mane is atsimena. : )
Jei kas nors iš jūsų klauso The Beatles, tai turėjo suprast, kad pagal jų daina aš susikūriau sau slapyvardį, tuo pačiu parodydama, kad myliu Bitlus.
Neskaitant to, yra dar begalės mano dievaičių, bet pagrinde Nirvana, Placebo, Muse ir RHCP. :>
Antrarūšiai: HIM, Green Day, Nightwish, Sia.
Trečiarūšiai: Daugybė klasikos genijų.
Iš lietuviškų klausausi tik Atikos.
Turbūt dėl dainų žodžių, ir kažko įdomaus, ko negirdžiu kitur. :>

Esu žmogus, nesimėtantis po užsiėmimus. t.y. neišbandau daug veiklų, tai pamėtydama save ir rodydama nepastovumą. :>
Mano pagrindiniai užsiėmimai yra grojimas. Grojimas styginiu instrumentu. Grojimas gitara. Taaip. Banalu, bet koks skirtumas? Svarbu, MAN yra gerai. Svarbu, tai darydama, AŠ esu laiminga.
Neskaitant grojimo užsiimu fotografija. Jau + - 3 metai viso to. Mokiaus pati, gaudau kadrus, mielus mano akiai. Mėgstu fotografuoti save. Nesu egoistė savimyla, tik gerbiu save, ir nesuprantu tų visų išsireiškimų 'va mano nuotraukos. aš negraži, bet vistiek save parodysiu'
Seriously. What's the point?
Grįžtant prie mano užsiėmimų, rašiau knygą. Vieną parašiau, bet ji tik internetinėse duomenų saugyklose.
Taigi čia trys mano pagrindiniai užsiėmimai, kuriuose atrandu, išreiškiu ir papildau save.

Laisvalaikiu aš mėgstu skaityti. Kai lyja, klausausi lietaus, skaitau laimingas ir nelaimingas istorijas. Tada aš išsipučiu vien teigiama puse. Aplamai. Jaučiuos laiminga gyvendama tokiam įdomiam pasauly. ''Aš myliu gyvenimą. Čia yra ką veikti''.
Laisvalaikiu žiūriu filmus. Viena arba su drauge, su draugu. Su draugais, su mama. Tai man padeda analizuoti žmones, jų emocijas. Iš filmų, kaip ir iš knygų, galima gauti tikrai daug vertingų pamokų. :>

Nežinau, kiek apie mane sužinojote, bet nesirengiau rašyti savo zodiako ženklo ar mėgstamiausios spalvos- čia jau mano reikalas.

P.S. Jei atrodau pasikėlus- patikėkit. Taip nėra. Kaip jau sakiau, aš tik myliu tai, ką darau, kokiam įvairybių pasauly gyvenu. Ir esu visuomet užtikrinta dėl visko, ką darau. : )

Ačiū už dėmesį!
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:06 pm

Sveikuteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee : ) labai įdomus aprašymas. tikrai, begalo : } atradau daug panašumų, pradedant nuo grupės kuri man taip pat tebepatinka tai RHCP ir užbaigiant nusistatymu ''Aš myliu gyvenimą. Čia yra ką veikti'' : ) tikiuosi dar teks mum daaaug bendrauti : }
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Maggie May
I ♥ photography
Maggie May


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2010-07-08

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 10:30 pm

Labas. : )
Taip, manau teks (:
Atgal į viršų Go down
megameda
I ♥ photography
megameda


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-07-10
Age : 34

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimePir. 07 19, 2010 3:26 am

mėgsti Muse?respektas vien už tai.
p.s. Labas, aš Meda ;]
Atgal į viršų Go down
Maggie May
I ♥ photography
Maggie May


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2010-07-08

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimePir. 07 19, 2010 3:35 pm

O jei nemėgčiau, nebūtų respecto? : DD
Labas. :>
Atgal į viršų Go down
WaWa
I ♥ photography
WaWa


Pranešimų skaičius : 103
Join date : 2010-07-15
Miestas : Klaipėda

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 12:16 am

Hi, aš šiek tiek atsimenu tave viename forume.. Hm.. yousweet, dabartiniu pavadinimu šnekam, atsimeni tokį?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
megameda
I ♥ photography
megameda


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-07-10
Age : 34

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 12:18 am

Maggie May rašo:
O jei nemėgčiau, nebūtų respecto? : DD
Labas. :>

būtų būtų, bet čia dabar toks bonusas ;D
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 4:24 pm

Gražus aprašymas, žinau aš tave, bent jau breed atrodo ir skaipą kažkada turėjau, bet nieko nebeatsimenu. (: Labas!
Atgal į viršų Go down
Maggie May
I ♥ photography
Maggie May


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2010-07-08

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 4:48 am

Labaaa
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:45 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Maggie May Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maggie May   Maggie May Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Maggie May
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Maggie

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: