Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
    Eglė ; ) 30cn1g1
    Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
    Eglė ; ) 33dgr9x
    Balandžio mėnuo Eglė ; ) Nvrsqb
    nuotrauka iš deviantart.com
    Eglė ; ) 15dbbrt Eglė ; ) B3q4gw
    • Hawaii - Rasa
    Eglė ; ) 2edpqao
    • Ekelis. - Edvinas
    Eglė ; ) F5c76d
    Eglė ; ) Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
    Eglė ; ) 4uufbp Eglė ; ) 1175hxtMeno megejams

     

     Eglė ; )

    Go down 
    5 posters
    AutoriusPranešimas
    Egle*
    I ♥ photography
    Egle*


    Pranešimų skaičius : 10
    Join date : 2010-05-05
    Age : 30
    Miestas : Vilnius

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 12:17 am

    Sveikuciai ! : *

    Eglė ; )
    Ziauriai malonu man cia prie Jusu visu prisijungti !
    Taigi, palengvinsiu sau truputi darba ir greti surasysiu cia svarbiausius dalykus :
    •Vardas : Eglė
    •Gimimo data, amžius : 1993 09 13 , 16m.
    •Muzika : Breakcore, hardcore, schranz, drum n bass,
    grindcore, metal,punkrock,Oi!, speedcore, Psychedelic, dpoezija, pop, trance, R&B, electronic, dance, reggae, rock, Alternative. Pastaruoju metu klausausi siu zanru. Butu saunu jei supazinduteme mane su savo muzika ! : )
    •Filmai : Vienas is megstamiausiu : 7 Pounds. : )
    •Pomegiai : Zinoma FOTOGRAFIJA , nuotrauku perdirbimas, draugai, muzika, dainavimas, mada, verslo kurimas ir zinoma ju vis daugeja su laiku. : ))
    •Charakterio bruožai : oii sitas sunkus. Siuo metu daug ka keiciu savyje. Zinoma jei susipazinsite su manimi pamatysite juos visus. ; )
    •Ką mėgsti : Drabuzius !! Parduotuves !! Cia man geriausias vaistas nuo visu depresiju ! : )) Dievinu vasara, futbola, NY, LA, Prancuzija, fotosesijas, begalo linksmas akimirkas ( ir iamzinima jas su fotoaparatu : )) ) , Japonu restoranus, Vintage stiliu, Marilyn Monroe, The Pretty Reckless, Adam Lambert, Gossip Girl ! , Jazzu, Vilniaus senamiesti, centra, naujas pazintis ir t.t. . : )) *
    •Ko nemėgsti : Nesveiko maisto, tinginiavimo, vienatves, kai vaikinai parodo, kad jiems patinki, bet tu turi zengti antra zingsni, apkalbinejimo, vejo, prastos kokybes nuotrauku :DD , na ir t.t.


    Na va. : )) O fotografija uzsiimu jau nezinia kiek laiko. Bet deja mano mamai vis dar neatrodo, kad man reiktu profesionalaus fotoaparato. Taigi, kokybes mano nuotraukose mazai, todel stengiuosi savo nuotraukas atgaivinti perdirbimo programomis. Tikiuosi Jums patiks mano darbai. : )

    Buckis, visiems ! Tikiuosi susibendrausim ! : *


    Paskutinį kartą redagavo Egle*, Kv. 05 06, 2010 12:25 am. Redaguota 1 kartą
    Atgal į viršų Go down
    Eglutė
    I love you too my kitty ^^
    Eglutė


    Pranešimų skaičius : 831
    Join date : 2010-04-01
    Age : 29
    Miestas : Trakai

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 12:22 am

    sveeeeeeeikutė :}}}}

    7 pounds taip pat vienas mano mėgstamiausių filmų ;DD
    O kokiais būdais keiti viską savyje ? :}
    Atgal į viršų Go down
    https://photography.lithuanianforum.com
    Egle*
    I ♥ photography
    Egle*


    Pranešimų skaičius : 10
    Join date : 2010-05-05
    Age : 30
    Miestas : Vilnius

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 12:34 am

    Na siais metais pradejau labai skaityti psichologines knygas, per jas labai pasikeite mastymas, pasimate mano daromos klaidos, charakterio blogybes, kurios pvz trukde laisvai bendrauti su kai kuriais zmonemis. : )) Na, tai tikriausiai ir yra vienintelis budas tai skaitymas tu knygu ir analizavimas saves. ; )
    Atgal į viršų Go down
    Andrew
    muur
    Andrew


    Pranešimų skaičius : 451
    Join date : 2010-04-03
    Age : 31
    Miestas : Trakai

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 2:52 am

    Sveika :}
    įdomi tavo biografija ;} ypač sužavėjo muzikos stiliai ir "Japonu restoranus" :}

    Įžanga :}
    Atgal į viršų Go down
    Egle*
    I ♥ photography
    Egle*


    Pranešimų skaičius : 10
    Join date : 2010-05-05
    Age : 30
    Miestas : Vilnius

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 6:35 pm

    Oo.. gal ir pats klausai panasios muzikos? : ))
    Atgal į viršų Go down
    Eg
    I ♥ photography
    Eg


    Pranešimų skaičius : 15
    Join date : 2010-06-29
    Age : 27
    Miestas : Tauragė

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 7:53 am

    Bendravardė! Malooonu! :DD Muzikos panašios, klausom, bet nemanau, kad panašios esam. :DD Anyway, kokias knygas perskaitei ir kas tave privertė keistis? : )
    Atgal į viršų Go down
    nnn
    Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



    Pranešimų skaičius : 445
    Join date : 2010-07-24
    Age : 35

    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:46 am

    Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
    Atgal į viršų Go down
    Sponsored content





    Eglė ; ) Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglė ; )   Eglė ; ) Icon_minitime

    Atgal į viršų Go down
     
    Eglė ; )
    Atgal į viršų 
    Puslapis 11
     Similar topics
    -
    » Eglė***

    Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
     :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
    Pereiti į: