Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
    SKRAIDANTIS dramblys 30cn1g1
    Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
    SKRAIDANTIS dramblys 33dgr9x
    Balandžio mėnuo SKRAIDANTIS dramblys Nvrsqb
    nuotrauka iš deviantart.com
    SKRAIDANTIS dramblys 15dbbrt SKRAIDANTIS dramblys B3q4gw
    • Hawaii - Rasa
    SKRAIDANTIS dramblys 2edpqao
    • Ekelis. - Edvinas
    SKRAIDANTIS dramblys F5c76d
    SKRAIDANTIS dramblys Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
    SKRAIDANTIS dramblys 4uufbp SKRAIDANTIS dramblys 1175hxtMeno megejams

     

     SKRAIDANTIS dramblys

    Go down 
    3 posters
    AutoriusPranešimas
    dzesi
    I ♥ photography
    dzesi


    Pranešimų skaičius : 14
    Join date : 2010-11-03
    Miestas : Vilnius

    SKRAIDANTIS dramblys Empty
    RašytiTemos pavadinimas: SKRAIDANTIS dramblys   SKRAIDANTIS dramblys Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 12:55 am

    Atgal į viršų Go down
    Hawaii
    I ♥ photography



    Pranešimų skaičius : 545
    Join date : 2010-07-20
    Age : 28
    Miestas : Vilnius

    SKRAIDANTIS dramblys Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: SKRAIDANTIS dramblys   SKRAIDANTIS dramblys Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 3:07 am

    Sveika atvykusi, smagių tau diskusijų, ir visko kitko, bet aš iš kart su pastaba, na šiaip jau paviešinai savo šitą nuorodą tarkim čia, nebūtinai šitos nuorodos reikia prišiukšlinti visą forumą, jau tris temas radau su šita nuoroda. ( viena pasirodyk, kita dienoraščiuose, kurią ir ištryniau), ne apšiukšlink savo vardo iš pat pradžių, ačiū! Smile
    Atgal į viršų Go down
    •possibility
    you've been hit by a smooth criminal!
    •possibility


    Pranešimų skaičius : 639
    Join date : 2010-07-19

    SKRAIDANTIS dramblys Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: SKRAIDANTIS dramblys   SKRAIDANTIS dramblys Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 3:45 am

    dar viena nuoroda, žinai nesinori visiškai man jos spausti, kai jau antrą kartą matau, yra žymiai įdomiau, kai žmogus pats parašo būtent šiam forumui savo aprašymą ir pan. (:
    Atgal į viršų Go down
    dzesi
    I ♥ photography
    dzesi


    Pranešimų skaičius : 14
    Join date : 2010-11-03
    Miestas : Vilnius

    SKRAIDANTIS dramblys Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: SKRAIDANTIS dramblys   SKRAIDANTIS dramblys Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 1:22 am

    labai atsiprasau visu, kas irgi turi tokiu pastabu. tiesiog susikuriau bloga ir lbj tuo dziaugiuosi. todel ir skelbiu...

    tad leiskit pradeti is naujo - sveiki visi. Mano vardas gabriele. megstu fotografuoti. ir megstu bendrauti. nezinau kuri is siu uzsiemimu megstu labiau. nes abu man labai idomus. Tad puiku, kad radau si foruma.
    beje, labai megstu svajoti. pavyzdziui vien sia akimirka as noriu ne tik sokolado, bet ir katino, dar ir drauges salia, bet lyg to butu negana - noriu buti 27 metu ir dirbti mokytoja. taigi esu labai impulsyvus, bet kartu ir pastovus zmogus.
    noriu susipazinti su visais, kurie man atleis pirmykste klaida ir nores mane pazinti is naujo. aciu. ir tikiuosi, kad nepaisant visko rasiu cia draugu. =)
    Atgal į viršų Go down
    •possibility
    you've been hit by a smooth criminal!
    •possibility


    Pranešimų skaičius : 639
    Join date : 2010-07-19

    SKRAIDANTIS dramblys Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: SKRAIDANTIS dramblys   SKRAIDANTIS dramblys Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 2:57 am

    Kaip keista, kodėl būtent mokytoja? ir 27? oO
    Atgal į viršų Go down
    Sponsored content





    SKRAIDANTIS dramblys Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: SKRAIDANTIS dramblys   SKRAIDANTIS dramblys Icon_minitime

    Atgal į viršų Go down
     
    SKRAIDANTIS dramblys
    Atgal į viršų 
    Puslapis 11
     Similar topics
    -
    » SKRAIDANTIS dramblys

    Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
     :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
    Pereiti į: