Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
sometimes i wish i was a hippo 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
sometimes i wish i was a hippo 33dgr9x
Balandžio mėnuo sometimes i wish i was a hippo Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
sometimes i wish i was a hippo 15dbbrt sometimes i wish i was a hippo B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
sometimes i wish i was a hippo 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
sometimes i wish i was a hippo F5c76d
sometimes i wish i was a hippo Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
sometimes i wish i was a hippo 4uufbp sometimes i wish i was a hippo 1175hxtMeno megejams

 

 sometimes i wish i was a hippo

Go down 
+2
Andrew
hotdog
6 posters
AutoriusPranešimas
hotdog
I ♥ photography
hotdog


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-18

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePir. 04 19, 2010 12:17 am

AHOY!

Tėvų dėka esu Julija gimusi pavasarį ir visai neseniai sulaukusi penkioliktojo gimtadienio. Gyvenu Šiauliuose tačiau svajoju apie Niujorką ir Paryžių. Aš apskritai,apie daug ką svajoju. Namie auginu dvi kates ir jūrų kiauliuką. Apskritai,esu dėkinga savo tėvams,kad leido ir leidžia namuose veisti tokį zoologijos sodą,nes labai myliu gyvūnus,gal net sieju savo ateitį su jais.
Dabar daugiausiai mano laisvalaikio suryja draugai,drama,filmai bei dailės mokykla.
Labai pamėgau žiūrėti filmus,su drauge save vadinam kinomanėmis. Filmas,nuo kurio viskas prasidėjo - ''Drūgio efektas''. Dar ir iki šiandien šis filmas karaliauja mano mėgstamiausių filmų sąrašo viršūnėje. Mėgstu tokius filmus,kurie priverčia mastyti (kaip tik šiuo metu tokį žiūriu), po kurio kažką supranti ar atrandi,na žodžiu,kurie neplieka tavęs ramybėje. Na,o žanrai tai būtų:mistiniai, psichologiniai, dramos, fantastiniai, siaubo(kaip Paranormal Activity), romantiniai, geros komedijos ir kartais veiksmo trileriai. Nors,tiesa pasakius,kartais praplaunu smegenis kokia pigia komedija,bet neteiskit manęs : D
Dramą pradėjau lankyti prieš dvejus metus ir dar nė karto nepasigailėjau šiuo sprendimu,nes šis būrelis galima sakyti pakeitė tiek mano gyvenimą,tiek pačią mane (žinoma į gerąją pusę : D). Labai pamėgau eiti į teatrą, domėtis juo, atradau puikius aktorius ir savo mėgstamiausius : D
Muzikos klausau įvairios, dažnai tiesiog priklauso nuo nuotaikos. The Beatles, Michael Jackson, Stipiriai Kitaip, Andrius Mamontovas ar šiaip kokio filmo soundtrack'as. : D

Rašykit,klauskit,atsakysiu. Klauskit,kad ir dešimt kart to paties aš galėsiu Jums papasakoti vis ką nors naujo : D
So,peace!
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePir. 04 19, 2010 3:50 am

Labutis :}
labai patiko tavo "biografija", daug rašei apie filmus ir jų žanrus,o atsižvelgi į reitingą? Ar tavęs nedomina kitų žmonių nuomonė apie filmą,tiesiog imi ir žiūri su drauge? :}
Atgal į viršų Go down
hotdog
I ♥ photography
hotdog


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-18

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePir. 04 19, 2010 8:02 pm

Sveikas : )
Labiau atsižvelgiu į žmonių nuomonę,o ne reitingus (nors galima sakyti,kad čia tas pats : D),bet skaitydama filmo aprašymą visad žvilgteliu į reitingą.
Atgal į viršų Go down
deMesser
I ♥ photography
deMesser


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-04-18

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePir. 04 19, 2010 8:12 pm

JULIJAAAAAAAAAAAAAA inlove
esi labai nuostabus žmogelis Flower Y
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePir. 04 19, 2010 9:29 pm

Sveikutėėė :}

O kodėl būtent Niujorkas ir Paryžius ? (:
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
hotdog
I ♥ photography
hotdog


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-18

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 12:33 am

Migleeeeee (tęsia kiek tik gali plaučiai)
Tu man tikrai labai patinki! (širdelė)
Egle,Niujorkas dėl to,kad ten tikrai daug galimybių. Visas miestas pulsuojantis,gyvenantis greitu ritmu,kas man labai patinka. Visi dangoraižiai, kiti pastatai, VISKAS mane ten žavi.
O Paryžius dėl to,kad ten vieną kart pabuvojus tikrai įsimyli šį miestą. Taip atsitiko ir man. Pastatai, siauros gatvelės, prancūzų kalba, oras, namai, žavūs mažučiai balkonai, aplinka, medžiai... mane pakerėjo ir tikrai noriu grįžti ten atgal. : )
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 7:01 pm

O nemanai kad pavargtum nuo to greito ritmo ? (: nes asmeniškai aš gal norėčiau pagyvent nu menesį du, vėliau pavargčiau, nes tas ritmas greitas, triukšmas ir pan varginantis dalykas :}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
hotdog
I ♥ photography
hotdog


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-18

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 11:50 pm

Gal ir manyčiau,bet dabar kai taip gyvenu,kai sekmadienį kaip laidotuvėse jaučiuosi, kitom dienom irgi panašiai,tai greitas gyvenimas praverstų : D
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 3:20 am

Sakai šiauliuose taaaaip ? ;DDDD
Vadinasi Trakuose nebuvai :D
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
karolin ./a
I ♥ photography
karolin ./a


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-04-07
Age : 28

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePen. 04 23, 2010 11:33 pm

labas! tai sakai, ŠIAULIETĖ! aš irgi. malonu. ;D
aaam. kur į dramą eini? ;}
Atgal į viršų Go down
hotdog
I ♥ photography
hotdog


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-18

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 11:47 pm

Bet norėčiau ten nuvykti : D Tikrai!

Man taip pat, Karolina,kaip supratau : D
Einu į kultūros centrą šiaip, ''Kompanija šauni'' vadinamės. : )
Atgal į viršų Go down
karolin ./a
I ♥ photography
karolin ./a


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-04-07
Age : 28

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimePir. 04 26, 2010 2:14 am

NEJUOKAUK!! aš ten tris ar keturis metus praleidau! ;oo
pas Dalią ir Virgį Dargius?! :DDD
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:49 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





sometimes i wish i was a hippo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sometimes i wish i was a hippo   sometimes i wish i was a hippo Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
sometimes i wish i was a hippo
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: