Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
    karolin ./a 30cn1g1
    Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
    karolin ./a 33dgr9x
    Balandžio mėnuo karolin ./a Nvrsqb
    nuotrauka iš deviantart.com
    karolin ./a 15dbbrt karolin ./a B3q4gw
    • Hawaii - Rasa
    karolin ./a 2edpqao
    • Ekelis. - Edvinas
    karolin ./a F5c76d
    karolin ./a Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
    karolin ./a 4uufbp karolin ./a 1175hxtMeno megejams

     

     karolin ./a

    Go down 
    3 posters
    AutoriusPranešimas
    karolin ./a
    I ♥ photography
    karolin ./a


    Pranešimų skaičius : 36
    Join date : 2010-04-07
    Age : 28

    karolin ./a Empty
    RašytiTemos pavadinimas: karolin ./a   karolin ./a Icon_minitimeTr. 04 14, 2010 1:11 am

    sveiki. :}
    esu keturiolikametė karolina iš šiaulių. mano pats pats pats didžiausias, svarbiausias ir mylimiausias hobis, pomėgis, užsiėmimas ir būsima profesija yra TENISAS. žaidžiu jau berods penktus metus. tikrai negalėčiau be jo gyventi. Kiss inlove

    po teniso eina fotografavimas (labai nemėgstu žodžio fotografija:D). fotografuoju jau ilgai.. kokius du tris metus. rimtai fotografuoti pradėjau gal kiek daugiau nei prieš metus. :}

    kalbant apie mokslus, tai aš turiu tokį keistą požiūrį. šiaip aš nekenčiu mokyklos, labai nemėgstu beveik visų pamokų (nes jas mokytojai veda visiškai neįsijautę, neįdomiai). bet aš tiesiog NEGALIU nesimokyti. aš negalu rašyti kontrolinio su "špargalke", nes aš noriu viską išmokti, o ne "iškalti mintinai". ;D

    bendravimas.. hm. čia aš vėlgi esu keista. šiaip realybėje susipažįstant su nepažįstamais ar susitinkant su neto draugais, aš būnu nesveika. tiesiog nesuprantu kas man būna. tokio nedrąsaus žmogaus, kaip aš, turbūt daugiau nėra. bet kai susidraugauju, išdrąsėju, tai manęs suvaldyti nebeįmanoma. žodžiu, prie savų esu visiškai kitokia, nei prie naujų žmonių :} bet, manau, tai galioja tik realybėje. internete tai kiekvienas gali būti erelis, tai aš tarp tokių. ;DD

    šiaip mėgstu susipažinti, naujų draugų susirasti. taip pat mėgstu muziką, GIMTADIENIUS! vat visokie gimtadieniai vakarėėėėliai yra mano silpnybė. dievinu draugų gimtadienius su nakvynėmis. ir be tėvų. UCH. :DD

    tai vaaat. xoxo ;**
    Atgal į viršų Go down
    Eglutė
    I love you too my kitty ^^
    Eglutė


    Pranešimų skaičius : 831
    Join date : 2010-04-01
    Age : 29
    Miestas : Trakai

    karolin ./a Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: karolin ./a   karolin ./a Icon_minitimeTr. 04 14, 2010 11:44 pm

    aa, Karolina ;D žinai ką dabar prisiminiau ir tu to nepaminėjai ? ;DD savo legendinio drakulos žveeeengo ;DDDDDDDDDDDDDD
    Atgal į viršų Go down
    https://photography.lithuanianforum.com
    karolin ./a
    I ♥ photography
    karolin ./a


    Pranešimų skaičius : 36
    Join date : 2010-04-07
    Age : 28

    karolin ./a Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: karolin ./a   karolin ./a Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 10:16 pm

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Atgal į viršų Go down
    nnn
    Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



    Pranešimų skaičius : 445
    Join date : 2010-07-24
    Age : 35

    karolin ./a Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: karolin ./a   karolin ./a Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:49 am

    Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
    Atgal į viršų Go down
    Sponsored content





    karolin ./a Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: karolin ./a   karolin ./a Icon_minitime

    Atgal į viršų Go down
     
    karolin ./a
    Atgal į viršų 
    Puslapis 11
     Similar topics
    -
    » karolin ./a

    Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
     :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
    Pereiti į: