Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. 33dgr9x
Balandžio mėnuo  Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. 15dbbrt  Everybody needs a hug. It changes your metabolism. B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. F5c76d
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. 4uufbp  Everybody needs a hug. It changes your metabolism. 1175hxtMeno megejams

 

  Everybody needs a hug. It changes your metabolism.

Go down 
+2
Dovilė.@
Pokemonas.
6 posters
AutoriusPranešimas
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 27

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimePir. 10 18, 2010 2:28 am

Soup sveiki gyvi, negyvi ir leisgyviai taip pat.
Gimdytojai pakrikštijo mane Virginijos vardu, kurio kaip ir nekenčiu, bet su laiku priprasiu.
Turiu tik 14 metų, gyvenu mažam miestelį.
Auginų šunį ir sesę.
Kol kas dar mokausi 8-oj klasėj. Tikiuosi patekt ir į gimnaziją.
Charakteris nesuprantamas ir neperprantamas.
Galiu būt tyli kaip pelė po šluota, o galiu ir rėkt iki užkimimo. Man tai įprastinė būsena.
Taip pat galiu būt švelni and miela kaip pliūšinis meškūtis, o galiu būt tikrų tikriausia išsišokelė ir karštakošė. Jei kas užstumia ant manęs, pamirštu visas draugystes, būnu žiauri.
Dažnai pas mane svečiuose apsilanko, sena gera pažįstama isterija. Galiu dėl belenkokio menkniekio susipykt su savim, o kartais kitaip tiesiog neišeina.
Kovoju pati su savim. Bet šiaip esu draugiška [aš taip manau] kalbą galiu rast ir su kaktusu ant savo palangės.
Žinau, kad didelio talento neturiu. bet šiaip galvoju reik parodyt ką moku. O gal ir sulaukt pasisekimo arba nepasisekimo. Who knews.
Daug draugų neturiu, nes tik tikrus galiu vadint draugais, o kurie ale draugai tai jie man tik pažįstami, o gal šiaip skylė gyvenime. Abejoju pati savim. Visom prasmėm.
Knygų skaitau belenkaip daug.
Muziką klausau pačią įvairiausią ir pop ir rock ir others.
O jei kažkas norės ko paklaust tai klauskit.
nesu tokio žiauraus charakterio kaip gali pasirodyt iš aprašymo, bet tiesiog taip aš šiandien prisistatau Jums.
O jei kas nepatiko, sorry, bet ne mano bėds, juk negaliu prisitaikyt prie visų ir įtikt visiem. : )

Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 12:09 am

Sveika , malonu , radau panašumų ;D
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 12:51 am

Sveika atvykusi pas mus ! :}

Kaip suprast tikiesi ? Prastai mokais kad yra galimybė nepatekt ?

omg
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 27

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 2:06 am

Dovile - Sveika. Smagu.;] Gal nepatingėtum parašyt kokių?Smile
Egle - Laba.;]
Ne, nesimokau taip prastai, bet kas tenžino gal vėliau prasidės kokai nors "protinė krizė" ir atsibos mokslai.Smile
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 1:09 am

CITUOJU-Galiu būt tyli kaip pelė po šluota, o galiu ir rėkt iki užkimimo. Man tai įprastinė būsena.
Taip pat galiu būt švelni and miela kaip pliūšinis meškūtis, o galiu būt tikrų tikriausia išsišokelė ir karštakošė. Jei kas užstumia ant manęs, pamirštu visas draugystes, būnu žiauri.
Dažnai pas mane svečiuose apsilanko, sena gera pažįstama isterija. Galiu dėl belenkokio menkniekio susipykt su savim, o kartais kitaip tiesiog neišeina.
Kovoju pati su savim. Bet šiaip esu draugiška [aš taip manau] Žinau, kad didelio talento neturiu.Daug draugų neturiu, nes tik tikrus galiu vadint draugais, o kurie ale draugai tai jie man tik pažįstami, o gal šiaip skylė gyvenime. Abejoju pati savim. Visom prasmėm.

____________________________________

Visi panašumai ;D
Atgal į viršų Go down
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 27

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 11:20 pm

Ooo smagu, kad tiek daug panašumų. n.n
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:35 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 27

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 1:58 am

Laba, ir man smagu čia būt. : )
Atgal į viršų Go down
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 5:55 pm

Labas. O... Virginija. Įdomu įdomu...
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 6:05 pm

Sveika sveika :}
šiaip toks neeilinis aprašymas, bet kartu ir eilinė paauglės istorija apie tą patį.(nesupyk, nieko prieš tave neturiu. Tikrai)

Gerai praleisk laiką čia:}
Atgal į viršų Go down
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 27

 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 6:47 pm

Di - Laba, laba.
Andriau - Ne, ne tikrai nėra ko pykt.;D o po teisybei tai nemoku pykt:D
Ačiū.;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





 Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Everybody needs a hug. It changes your metabolism.    Everybody needs a hug. It changes your metabolism. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Everybody needs a hug. It changes your metabolism.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: