Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* 33dgr9x
Balandžio mėnuo apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* 15dbbrt apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* F5c76d
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* 4uufbp apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* 1175hxtMeno megejams

 

 apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D*

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
MoonShine
I ♥ photography
MoonShine


Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2010-10-05

apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Empty
RašytiTemos pavadinimas: apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D*   apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 6:06 pm

helllow, tetulės ir dėduliai. ^^

okyš. man reik prisistatinėt, o tokius dalykus aš mėgstu tik tada, kai turiu minčių, o dabar neturiu. soū, teks rašyt tai kas užgims mano neprotingoj galvelėj. ^^
pradėsiu nuo konkrečios info:
VARDAS: Ugnė.
GIMIMO DATA: 1997.12.12. damn. jaučiuos kažkokia mažvaike. ; D*
MIESTAS: beveik Kaunas. :DDD

okč. baigiu šitep prisistatinėt ir pradėsiu kitaip. norėsit? i know, kad jau pabodau. ;DDD
sooū. iškart gal pradėkim nuo to kas man patinka ir ne? O_o jąją.

Filmai:
Never Back Down, Forever Strong, Green Street Hooligans, Klass, My Sister Keeper, Artificial Intelligence, To Save A Life, Paranormal Activity, The Amityville Horror, Requiem For a Dream (šitas pats mylimiausias.<33).
Knygos:
Pabėgimas, Eiprilės Meilė, Mėjos Angelas, Nebaigtas Dienoraštis, Aš neskęstu, tik mojuoju.
Spalvos:
Violetinė, Juoda, Pilka.
Fobijos:
Vorai. japjap. jau nemėgstu vorų tai labai. o.x
Muzika:
hmm. ankščiau klausiau daug electro hous'o. dabar daugiausia roko. souup.
Linkin Park, Rise Against, System Of A Down, Nirvana, 30 Seconds To Mars (šiti mano mylimiausi.;D<3)
Myliu:
Jared Leto, Kalnietį, Kleizą, Jasaitį, muziką, filmus, vasarą, draugus, fotografiją, roką, gyvenimą, knygas, lietų, vaikystę,
Nemyliu:
one.lt, fyfų, spalvotos vėliavos, rusų kalbos, mokyklos, savo sesės ir brolio (kartais), savo tėčio, pop'so, visokių nesveikų yvų ar ten olialią šiknyčių.

tai vąą.
ehh. ko čia dar nepamnėjau. lankau dramą, myliu krepšinį, nors negaliu lankyt jokios mokyklos, nes nešioju akinius. :xxx bet laisvalaikiui vis tiek žaist mėgstu. ; D**

okyš. baigsiu. o.o

hūūgs for all,
ugnė.
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D*   apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 3:34 pm

SVEIKUTĖ širdute širdute širdute

Tikiuosi tau čia patiks:p ką dar mėgsti veikti laisvalaikiu ? Nebaigtas dienoraštis pati skaičiau du kartus :} nuostabi knyga Smile
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D*   apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:39 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D*   apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
apsieisiu be jokio įdomaus pavadinimo. ;D*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: