Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... 33dgr9x
Balandžio mėnuo visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... 15dbbrt visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... F5c76d
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... 4uufbp visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... 1175hxtMeno megejams

 

 visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
mily`
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-09-12

visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Empty
RašytiTemos pavadinimas: visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...   visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:21 am

Pradėsiu be banalių pasisveikinimų. Jų čia ir nereikia... Gimiau gražią rugsėjo mėnesio dieną - 30-ąją. Kažkas mane sugalvojo pavadinti, kaip Greta... Greta Kotryna. Visai, mano manymu nesiderina šie vardai, tad nusprendžiau save vadinti kaip Mily`. Dažniausiai mane mokykloje taip pat vadina kaip Mily. Tuo aš ir džiaugiuosi. Dievinu šokoladą, saldainius ir šiaip esu didelė smaližė. Klausausi Nirvaną and Tokio hotel. Jie vieninteliai, kaip sakoma, mano dievukai. ^^ Mėgstu rašyti dažniausiai per word`ą. Kartais net mano post`ai būna parašyti per word`ą. Šiaip mėgstu rašyti. Dažniausiai tai būna kavilos, paikos ir vaikiškos sapalionės apie paauglių gyvenimus ir bla bla bla. Tačiau niekad tokio šlamšto nesu kažkam rodžiusi. Gėėda. Labai net ;///

Daugiau nebežinau, ką rašyti.
Ask.
Atgal į viršų Go down
Maggie May
I ♥ photography
Maggie May


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2010-07-08

visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...   visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 3:11 am

Skaitau, klausai Nirvana. Galvoju 'yay' Skaitau toliau, klausai TH. ZOMG.

Anyway, sveika atvykus. :>
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...   visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:46 pm

Sveika Flower
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...   visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:41 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...   visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
visi čia žmonės, kaip žmonės, tik aš čia tokia nežmoniška...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: