Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Egluuute :}} 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Egluuute :}} 33dgr9x
Balandžio mėnuo Egluuute :}} Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Egluuute :}} 15dbbrt Egluuute :}} B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Egluuute :}} 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Egluuute :}} F5c76d
Egluuute :}} Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Egluuute :}} 4uufbp Egluuute :}} 1175hxtMeno megejams

 

 Egluuute :}}

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 10:33 pm

BONJOUR ! Flower

Žinokit niekad nemokėjau savęs aprašinėt, tai čia tokias pievas dabar galiu sušnekėt.Bet aš pasistengsiu taip tvarkingai gražiai :}

taigi pradėsiu banaliai.
Esu Eglė iš Trakų, man 15 metų. (susirimavo)
Užsiimu labai labai daug, esu visur kur tik įmanoma būti, nesvarbu galimybės man leidžia tai ar ne.dalyvauju V I S U R.Dėl to neretai nieko nespėju, arba darbų neatliekų taip gerai, kaip galėčiau atlikti.
Groju, sportuoju, piešiu, fotografuoju, fotošopinu, rankdarbiai dar. (čia tokie didesni pomegiai kūriems skiriu laiko daugiausia) dar jų tikrai labai daug yra bet gal nevardinsiu.

Neretai žmonės galvoja kad esu rūsti, pasikėlus, ir t.t
Ištiesų stengiuosi visiem padėti,visad vaikštau su šypsena, ir jei žmonės pamato mane nuliūdūsią susikrimtusią, iškarto tai pastebi, nes taip būna labai retai. Ir tai yra negerai, nes tada ima klausinėti ''Egle kas yra''etc. O kai man liūdna aš geriau mėgstu pabūti viena, išsiverkti, tačiau kitą dieną man jau būna viskas gerai.Tai vat, mane visi pratę matyti visada su šypsena.

Aš nesu iš tų kūrie chebroj sėdi kažkur kampe susigužę, nieko nešneka ir tyli. Tačiau kartais norėčiau tokia pabūti. šeip esu labai nepastovi.Kas liečia draugų ratus išvis, negaliu prisirišti prie vieno draugų būrio nes tiesiog man tuomet reikia kažko naujo naujų pažinčių ir pan.

Turiu geriausią draugę ir mum mudviejų draugijos pilnai užtenka :} Būna dažnai taip : sėdim kažkur su visais, susižvalgom su drauge, ir tada pabėgam : D nes atsibosta būt su visais. : D

Am, labai nemėgstu tų tokių dalykų kur būna ant bangos.Vien todėl kad jie labai laikini :}

bendraujant su žmogum man VISIŠKAI nerūpi jo amžius ar išvaizda. Su visais visad randu bendrą kalbą. O jei su žmogum nerandu bendros kalbos (net ir oro tema nepadeda) tada tai būna pirmas ir paskutinis kartas kai aš su juo bendrauju lol
nežinau klauskit, turiu aš dar ką papasakot, bet nežinau kaip čia dabar pradėt Smile
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dani
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-04-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitimeAntr. 04 13, 2010 9:23 pm

Kiek laiko fotografuoji?;]
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 3:53 pm

4 metus :} bet ir tai tas fotografavimas tokiom bangom :D
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
colorful_life
I ♥ photography
colorful_life


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2010-07-14
Age : 29

Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 1:35 am

skaitei hp?;D (jo, klausimai ne į temą, mano vinis: D)
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 11:33 pm

Perskaičiau pirmos dalies pirmus gal 3 puslapius, neužkabino ir mečiau į šalį, kaip ir kitas knygas kurios neužkabindavo ;d bet va filmai hp tai visi patiko labai :}}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:46 am

Labas, kaip mokykloj sekasi?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Egluuute :}} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Egluuute :}}   Egluuute :}} Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Egluuute :}}
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: