Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. 33dgr9x
Balandžio mėnuo Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. 15dbbrt Deima laukia jūsų pasisveikinimų. B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. F5c76d
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Deima laukia jūsų pasisveikinimų. 4uufbp Deima laukia jūsų pasisveikinimų. 1175hxtMeno megejams

 

 Deima laukia jūsų pasisveikinimų.

Go down 
+2
Andrew
Dii*~
6 posters
AutoriusPranešimas
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:06 pm

Sveiki. Nelabai turiu ką papasakot :DD Esu Dii*~, nors realybėje mane vadina dar kitaip: Deimante. .Apie mane:
Man trylika, esu vėžys ir gimiau liepos 5-ą. Gyvenu mieste šalia Nemuno. Tai - Jurbarkas.
Šeima.
Mama, tėtis gyvena kartu. Turiu ir vyresnį už mane brolį, kuriam 20 metų. Auginam Amerikiečių
Staforšyrę vardu Fanny. Myliu savo šeimą.
Būreliai: tik drama, bet ją dievinu.
Kaip save apibūdinčiau trimis žodžiais:
JAUTRI, OPTIMISTĖ, NUOŠIRDI. Tiesa nesu tokia gera kaip atrodo (O.o.O). Na bandžiau daryti to ką nelabai galima(čia minėti nesinori ;D ). Ir galiu taip susiparinus apšaukt, kad o Dieve ir šiaip kaprizų turiu ;D. Kažkas sakė, kad mano minčių nesupranta, na bet apie mane nuomones vėliau pasakysit.
Kaip atrodau?
Galiu šįkart pranešti, kad esu žema (LABAI), turiu geltonus, bet ne peroksidinius
plaukus, o dėl svorio tai nesu smulki, bet ir nesu plona ;D
Kas dar domina?


Paskutinį kartą redagavo Dii*~, Antr. 08 31, 2010 12:15 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:39 pm

Domina tavo klausoma muzika ?
Seniai vaidini dramos b8relyje ir ar žadi su tuo sieti savo ateitį?

beja. sveika Flower
Atgal į viršų Go down
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:51 pm

Laba ;>
Mano klausoma muzika yra šiaip POP, bet būna pagal nuotaiką, kad ir trankesnę paklausau : )
2 metus jau einu. Ir šiaip norėčiau sieti atetitį, bet nežinau ar pavyks. Tikiuosi Smile
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 10:52 pm

Sveika atvykusi ! :}}} Hug

Ehh, aš megstu vaidinti taip pat (turbūt tai jau mūsų šeimos kraujyje :} ) bet gaila laiko nepakanka tam :S

Ir džiaukis, DŽIAUKIS kad esi žema ;p
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 10:56 pm

Labas ;>
Na kai esi mažiau nei 155 tai ne kas...
Jo vaidinti - geris <3
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 10:21 pm

O pati, kaip pradėjai vaidinti ? ;p
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeTr. 09 01, 2010 2:41 am

Buvo teatro būrelis, į kurį ėjo mano vyresnis brolis. Man tai patiko, bet mano amžiaus grupės nebuvo. o poto brolio grupė iširo, nes visi studijuoja ir sukūrė mano amžiaus grupę (: Taip ir pradėjau. P.S. Vėliau paaiškėjo, kad jam tai buvo tik geras laikas su draugais, o vaidinimo nesureikšmino :DDD
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePir. 09 06, 2010 12:00 am

Geras :} na bet ir tu turbūt gerai laiką ten leidi, tik pirmoje vietoje vaidinimas :}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePen. 09 24, 2010 10:11 pm

Na tai taip gerai laiką leidžiu, o vaidinti dėja, kad ir kaip norėčiau labai gerai neina ;[
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimePen. 09 24, 2010 11:13 pm

Sveika ; )
Atgal į viršų Go down
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 2:29 am

Laba ;]
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:40 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 5:03 am

Aha, malonu, bet kaip tai seniai buvo : DDD
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 2:36 pm

: DDD
Kaip sekasi?
Atgal į viršų Go down
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:48 pm

Gerai ; DDD Kaip gali daugiau būti jeigu atostogos ir aš jas linksmai praleisiu : DDD
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:50 pm

Atostogos...
ŠAUNU!
Atgal į viršų Go down
FotoGirl
I ♥ photography
FotoGirl


Pranešimų skaičius : 162
Join date : 2010-10-08

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 4:33 pm

Labas, koks tavo užsiėmimas? :D
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 5:00 pm

Ekelis - Aha ;)))
FotoGirl - Labas.Fotografija, drama : DDD Jeigu to klausei : DDD Sakiau jau tai ; DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deima laukia jūsų pasisveikinimų.   Deima laukia jūsų pasisveikinimų. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Deima laukia jūsų pasisveikinimų.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Deima (Dii*~)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: