Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
ingridos fotografija 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
ingridos fotografija 33dgr9x
Balandžio mėnuo ingridos fotografija Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
ingridos fotografija 15dbbrt ingridos fotografija B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
ingridos fotografija 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
ingridos fotografija F5c76d
ingridos fotografija Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
ingridos fotografija 4uufbp ingridos fotografija 1175hxtMeno megejams

 

 ingridos fotografija

Go down 
+6
Hawaii
DISPLAYNAME
Eglutė
•possibility
Andrew
daltonike
10 posters
AutoriusPranešimas
daltonike
I ♥ photography
daltonike


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-08-29

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimePir. 08 30, 2010 5:38 pm

aš dar esu tik 'pradedančioji', su paprastu skaitmeniniu fotoaparatu, todėl labai profesionalių nuotraukų nesitikėkit. Smile man asmeniškai mano nuotraukos man patinka, o kaip jum, pasižiūrėkit. Smile
K- koreguota. N- nekoreguota.

iš serijos kaip gytis su ingrida grybų ieškojo:D
antys(n)
kažkas(n)
uogos(n)
medis(n)
miškas(n)
gamta(n)
neitema(k)
saulutė(k)
saulutė2(k)
gėlė(n)
kodas(n)
grotos(n)
debesys(n)
lentos(n)

senesnės foto:

gėlėė(n)
gelėė2(n)
vabalai(n)

šiam kartui tiek. Smile labai lauksiu komentaru. Smile
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 3:31 am

Patiko : medis, miškas, gamta Kitty
O šeip visos kitos, na paprastos, eilinės foto ;p linkiu tobulėti : }
Atgal į viršų Go down
daltonike
I ♥ photography
daltonike


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-08-29

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 10:55 pm

dėkui. Smile
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeTr. 09 01, 2010 11:59 pm

antyse neužmatau nieko ypatingo ar traukiančio akį, nuotrauka paprasta, bet tikrai nėra tragedija. bandyk tą patį fotografuot kažkaip kitaip, netradiciškai, ale meniškai, tada turėtų sudominti. (:
nuotraukoje kažkas patinka tik debesys, ta žolė man nesižiūri. tačiau buvo mėginta kažką pateikti įdomaus, šaunu. (:
uogos ne ne ne. neįdomu.
medis visai neblogai, man patinka. žavu. (:
miškas, oh būtų labai graži nuotrauka, jei ta saulė su spinduliais nebūtų tookia ovali ir daugiau matytųsi jos krintančių spindulių. šauni tikrai. (:
gamta, gražu, paryškinus spalvas būtų super. (;
neitema yra tikrai ne į temą, nepatinka, net gi labai.
saulutės kokybė prastoka, bet nepaisant to, nuotrauka visai graži. (:
saulutė2 man patinka, tik gal reikėjo mažiau tos sienos imti, bet čia jau skonio reikalas turbūt.
gėlė gavosi nekokybiška, sujudinai ranką/as. Tokių patariu niekur nedėti. (:
kodas patiko, nebuvau dar mačius šito, tai tikrai jėga. (:
grotos nelabai, galbūt reikėjo daugiau jų paimti, kad daugiau grotų matytųsi.
debesys neeeeeee.
lentų man neatidaro.

gėlėė žyymiai geriau, negu pastaroji, tokia pat geltona, neįkertu kokio velnio tu aną dėjai, kai turi šitokia gražią. Labai gera nuotrauka.
gėlėė2 nepatinka, nesukelia jokio įspūdžio.
vabalai visai nebloga, patinka man tos rožinės gėlės, turiu ir aš nuotraukų su jomis. Fotogeniški kvietkai. ;D

Sėkmės tau. ^^


Atgal į viršų Go down
daltonike
I ♥ photography
daltonike


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-08-29

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 10:47 pm

dėl drebančių rankučių tai jooo, nes labai šalta buvo, daug mano nuotraukų sujudėjusios buvo. :D o šeip ačiū, kad nepatingėjai ir pakomentavai. Smile
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 11:06 pm

Antyse nekoks centravimas, matai kairėje antytė nukirpta, o dešinėje nemažas laisvas plotas paliktas :}
antra foto na tokia, jei butu kitas rakursas, ar butum daugiau pažaidus gal ir butu kas, o dabar nelabai man :}
nuotraukoje uogos, labai krenta į akis tas nesufokusuotas lapas, gadina labai bendrą vaizdą.
Medis, tikrai žavi nuotrauka, tik apačioje gal per didelis plotas, o šeip gražu labai :}
nuotrauka miškas tikrai gera, o jei butu dar gera tikrai gera technika, tai ji butu tobula :}
nuotrauka gamta taip pat puiki, tik tos nendės neįsipaišo ten niekaip
''neįtemą'' ir saulutės foto nepatiko visai,nepyk :}
gele gal ir butu graži. jei apšvietimas butu geresnis, o pati gelė išvaizdesnė :}
kodas, grotos,ir debesis, paprastutės tokios :}
paskutiniosios gražios, kuo daugiau jas fotkinsi, tuo labiau tobulėsi ir atrasi nauju kampų ir galimybių :}

tai tiek :}






Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
daltonike
I ♥ photography
daltonike


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-08-29

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimePen. 09 03, 2010 7:33 pm

dėkoju. Kiss

naujos. čia ištikro jokio meno, šeip kieme gaudžiau kadrus. :DD

azartinis kortų žaidimas (k)
nepažįstamasis (k)
kortos1 (n)
kortos2 (n)
Atgal į viršų Go down
DISPLAYNAME
I ♥ photography
DISPLAYNAME


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-07-29

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 12:34 am

Naujas komentuosiu...
Pirma geriausia mano nuomone iš šitų naujų. Nors buvo galima ir gražesnį kampą paimti ir priartinti ir paryškinti šešėlius darant b&w.
Antra niekuo neįpatinga, nuobodi, prastos kokybės.
Abi kortų nuotraukos banalios, nuobodžios. Kortos apskritai jau toks užfotografuotas, banalus dalykas, kad tikrai norint padaryti bent jau gražų akiai kadrą neužtenka numest jas ant pagrindo ir nufotkint belekaip.
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 4:45 pm

Žinok truksta man vietos jose, viskas labai stambiu planu paimta ir negražiai atrodo...
Pirmoje galima buvo palikti spalvas, atitolinti arba priartinti mergaite, nes dabar man truksta to arba toli arba arti, ji netinkamai paimta..
O kitos, na nuotraukos atrodo,jog su telefonu darytos;x nu man nuotraukos turi būti bent jau didesnės ir kokybiškesnės, kad jose matytusi kažkas nepaprastai gražaus ir įdomaus...
Atgal į viršų Go down
daltonike
I ♥ photography
daltonike


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-08-29

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimePen. 11 26, 2010 4:41 pm

Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimePen. 11 26, 2010 7:05 pm

labiausiai patiko šios:
https://2img.net/r/ihimizer/img412/6578/p8240074.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img710/5982/p8160080.jpg šita dėl spalvų ir kokybės, nes pastebėjau,kad pas tave kai kur trūko kokybės.
o iš naujausių, https://2img.net/r/ihimizer/img153/4389/p9070202.jpg šita nebent, bet na kažkaip antra žaislų foto reikėjo kitokio kampo gal, na trūko iki to,kad būtų oho, visose nuotraukose taip pat. Smile
Atgal į viršų Go down
Ciobrelis
I ♥ TEA and my wishes
Ciobrelis


Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2010-11-12
Age : 25
Miestas : Vilnius

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 2:50 pm

Iš tų pirmųjų nuotraukų man tik tos "senesnės" patiko.
Visos kitos labai paprastos, kai kurios nekokybiškos ir neįdomios.
Sėkmės Smile
Atgal į viršų Go down
Evelinut
I ♥ photography
Evelinut


Pranešimų skaičius : 67
Join date : 2010-11-05

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 1:20 am

xxxxx:


1. Iš esmės jeigu nuotraukos namas nebūtu toks nepastebimas, būtų gražiau, nes dabar nesuprantu esmės.
2. Geras variantas sugalvotas, įdomiai atrodo bet trūko gražesnio fono.
3. Prastas derinys šiaip. uogos išdžiuvusios, jos netraukia akies.
4. Paprasta, bet gražu.
5. Blanku reikėjo fotografuoti visa saule, arba tik tarpa maža saulės.
6. Pliušinis žaislas gražu, tik manau šiuo atvėju buvo parinktas fonas neblogas, todėl galėjai tą pliušinuką nufotografuoti visą.
7. Fonas gerai, bet taip pasirinkta mintis su žaislais yra tikrai nebloga ; )
8. Galėjai jos nedėti, pasikartoja žaislas, ir beveik tas pats judesys tik iš šono + ir dar kažkokio pliušinuko ausis, dabar jau sunku suprasti. ; )
Sėkmės ; )
Atgal į viršų Go down
future
I ♥ photography
future


Pranešimų skaičius : 175
Join date : 2010-11-20

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimePen. 12 17, 2010 10:44 pm

mano akį patraukė tik šita https://2img.net/r/ihimizer/img507/9684/001pm.jpg įdomi kompozicija, nesuprantu, net kas tai per daigtas, dėmesį ilgam prikaustė. O kitos per banalios.
Atgal į viršų Go down
knopkė
I ♥ photography
knopkė


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-10-25

ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 2:10 am

Man ir šita tokia įdomi. Ir, kaip supratau, čia daug akinių :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ingridos fotografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingridos fotografija   ingridos fotografija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ingridos fotografija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Džė.! fotografija .
» Naktinė fotografija
» Kas toji mados fotografija? +žymiausi fotografai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: