Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** 33dgr9x
Balandžio mėnuo Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** 15dbbrt Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** F5c76d
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** 4uufbp Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** 1175hxtMeno megejams

 

 Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
I'mGirl,Anna^^.
I ♥ photography
I'mGirl,Anna^^.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-07-28

Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitimePir. 08 02, 2010 4:26 am

Mano pasaulėžiūra :
" Nėra idealaus gyvenimo, tai gali būti tik mūsų svajonėse, tačiau kai kurie žmonės mano,kad svajonės, tai nesąmonė, o jie labai klysta, nes svajonės puse mūsų gyvenimo, kartais reikia tai pripažinti : ) "

Mano vardas Bernadeta, tačiau kad būtu lengviau, galite mane vadinti Bena, arba dar geriau Benyte^^. Daug kur mane galite pamatyti kaip : Hebė^^, arba I'mGirl.Anna^^. (kodėl Anna? Nes aš myliu bitlus (mm) ). Man dvylika metų, bet greitai (mažiau nei po metų) man bus trylika ;pP.

About me : Mėgstu fotografuoti^^, ilgai sedėti prie kompo ( žinoma tai nėra labai gerai, bet ... ), piešti, skaityti, na rašyti nelabai : D. Maudytis(mm) ( ypač jūroje (mm) ). Ir dar daug dalyku ... Klausau muzikos, kuri man patinka, ir man nesvarbu nei jos stilius ar kaž as panašaus, nes aš esu toks žmogus : D. Dažnai nervuojos, būnu ožka, arba darau dideles nesąmones. Mėgstu skaityti knygas iš simonaitytės bibliotekos : D. Labai, žaiuriai bijau vorųųųų ;///. Ir labai žiauriai myliu savo brolį ;***. Svajoju apkeliauti visą europą su minikuperiu ^^. Ech, taip pat gyvenu vasaros sostinėj^^. Juk žinot kas ji tokia ? : D. Bandau būti optimiste ... bandau, kartais nelabai pavyksta, bet aš stengiuos. Nežinau ... ką dar apie save papasakot ... jei kas įdomu klauskite : )).


About my loves :inlove: . Myliu visa širdimi, ir kuo tik įmanoma: Brolį, katiną, mamą, tėtį, pusbrolį, kitą pusbrolį, dvi bestes, tetą, babą, dieduką, močiutę, senelį, Jackson Rathbone ir beabėjo bitlus, mini kuperį, europą, lietuvą, klaipėdą, and so on :)

I hate, no I don't hate, but I don't like : Kažkaip viską myliu šitam pasaulyje, kad ir kokių žmonių bebūtų, na taip vis vien vienas dalykas kurio nemėgstu yra vorai. Bet visą kitą šiam pasaulyje labai myliu^^.

So... that's all
Įdomu? Klausk :))
____________
xoxo I'mGirl, Anna^^.
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitimePir. 08 02, 2010 5:06 am

Labas (:
aš taip pat bijau vorų ;x

kodėl myli bitlus ?
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^.
I ♥ photography
I'mGirl,Anna^^.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-07-28

Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 3:45 am

Sveikas : ))
;////

Nes jie unikalųs savo muzika, jei ne jie, nežinau ... turbūt rokas nebūtu, toks koks yra dabr : ))).
Atgal į viršų Go down
Swifty.
I ♥ photography
Swifty.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2010-07-11
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitimePir. 08 09, 2010 6:54 pm

Bitlai. (mm)
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 7:40 pm

Sveikutėėėė: } Tikiuosi patiks tau čia :}

O, turi broly, aš taip pat :} Kiek metų ? ;p

Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:42 am

Labas, labai smagu, kad prisijungiai. laimingas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**   Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;** Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Yeh, I'mGirl,Anna , and you've gonna love me;**
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» beutifull Anna ;*
» i love photographing
» kažkas paprasto ;) I don't love PS

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: