Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Similar topics
Nuomonės apie forumą 30cn1g1
Sveikas atvykęs į naujai susikurūsį forumą, fotografuojantiems bei besidomintiems fotografija ! Prisijunk prie mūsų, kurk, pasidalink patirtimi, patarimais, savo darbais su kitais, išklausyk kritiką, ir pats kritikuok ! : ) Visa tai tavęs laukia ČIA !
Nuomonės apie forumą 33dgr9x
Balandžio mėnuo Nuomonės apie forumą Nvrsqb
nuotrauka iš deviantart.com
Nuomonės apie forumą 15dbbrt Nuomonės apie forumą B3q4gw
  • Hawaii - Rasa
Nuomonės apie forumą 2edpqao
  • Ekelis. - Edvinas
Nuomonės apie forumą F5c76d
Nuomonės apie forumą Vryel4 Dėkojame possibility, future, Shizu už pagalbą forume!
Nuomonės apie forumą 4uufbp Nuomonės apie forumą 1175hxtMeno megejams

 

 Nuomonės apie forumą

Go down 
+19
evelina.
gemma
Pokemonas.
FotoGirl
nnn
Dovilė.@
WaWa
kocki
Hawaii
sun
daltonike
night owl
Dii*~
kkatins
Andrew
Bellė
•possibility
Kivi
Eglutė
23 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 7:44 pm

jūsų nuomonės apie forumą :}


Paskutinį kartą redagavo Eglutė, Št. 10 30, 2010 3:31 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Kivi
I ♥ photography
Kivi


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2010-04-07
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 7:38 pm

Oooh, man patinka (:
pagaliau yra forumas, kuriame yra draugiški žmonės; galiu dėti čia savo darbus ir žinoti, kad tikrai sulauksiu išsamios kritikos, jūsų nuomonių (:
AČIŪ !
už šį forumą
:}
Atgal į viršų Go down
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 8:07 pm

Man irgi patinka, mane erzina dideli forumai, o čia taip jauku. (:
Atgal į viršų Go down
Bellė
I ♥ photography
Bellė


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2010-07-19
Age : 31
Miestas : Telšiai.

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 9:09 pm

Pagaliau ir vėl pradėjau intensyviai fotografuoti, tai jūsų nuopelnas. Dėkoju. Flower
Atgal į viršų Go down
Andrew
muur
Andrew


Pranešimų skaičius : 451
Join date : 2010-04-03
Age : 31
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 10:22 pm

Džiugu ir malonu girdėti, kad mūsų dėka pradėjai intensyviai fotografuoti : }
Atgal į viršų Go down
kkatins
I ♥ photography
kkatins


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2010-06-19
Age : 28
Miestas : Birštonas

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 5:03 pm

Labai smagu čia kiekvieną dieną prisijungti, nes žinai, kad kažkas bus pakritikavęs ar pagyręs tavo nuotrauką ir iš to galime mokytis Smile Šiaip laaaabai dėkui kažkam,kad man padėjo atrasti forumą :p
Atgal į viršų Go down
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:09 pm

Man įdomu ar forumas aktyvus? ;> [irmas įspūdis geras ;>
Atgal į viršų Go down
night owl
I ♥ photography
night owl


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-08-25
Age : 61
Miestas : california

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 12:08 am

bet jau aktyvumas pasibaisetinas : )
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 12:30 am

Tai padėkit man prašau.. verkiantis
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 1:04 am

Sukurkit nerelų bannerį. Aš kai nemoku gražau tai padarau užrašą ir foną ir daug kas susidomi (: Reklamą sakėt darysit. (: Naujų adminų reikia (: Ir reklamavimo per skype/fb/one ;> Bet tam reiktų naujos temos (:
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 1:20 am

dėkui už patarimus :}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
daltonike
I ♥ photography
daltonike


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-08-29

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 2:26 am

esu visiškai nauja dar čia, bet labai patinka, kažkaip su nuotraukomis norisi stengtis, kad komentarai būtų kuo geresni, ir jų labai laukiu. : )
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 2:55 am

Smagu kad patinka :}}
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
sun
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-07

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 9:29 pm

zadejot, kad per mokslo metus bus kazkas geresnio, paziuresim Smile
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 10:12 pm

O kas jūsų nuomone yra geresnio ? :p
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
•possibility
you've been hit by a smooth criminal!
•possibility


Pranešimų skaičius : 639
Join date : 2010-07-19

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 12:40 am

Perskaičiau tai - PHOTOGRAPHY forumas sveikina visus su naujaisiais mokslo metais: ) Taip pat mes labai laukiame jūsų patarimų ir pasiūlymų, kaip paversti šį forumą idomesniu ! :}
Na žinoma, viskas gerai, bet nesinerkit per daug iš kailio, kartais gausa įdomybių erzina ir netraukia žmonių, su laiku suaktyvės tas forumas, tikrai. (: Tai mano, šioks toks pastebėjimas/nuomonė atsižvelgus ne tik į tą antraštę.
Atgal į viršų Go down
Hawaii
I ♥ photography



Pranešimų skaičius : 545
Join date : 2010-07-20
Age : 28
Miestas : Vilnius

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 2:03 am

nebežinojau kurioj temoj rašyt, porą kart bandžiau tame 'plepa' boxe rašyt tai vis errorą meta. ; }
Atgal į viršų Go down
kocki
I ♥ photography
kocki


Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2010-07-19

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeŠt. 09 18, 2010 2:46 am

oho, kokie pasikeitimai, tikiuosi ir forumiečiai bus aktyvesni ir draugiškesni (:
Atgal į viršų Go down
WaWa
I ♥ photography
WaWa


Pranešimų skaičius : 103
Join date : 2010-07-15
Miestas : Klaipėda

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:20 pm

Jei atvirai man šis forumas leisgyvis. Toks jausmas, kad žmonės čia užsiregistruoja, paviešina savo darbus galerijose ir pamiršta šį forumą. Visi daromi konkursai... Pažiūrėkit į "Mėnesio nuotrauką". Jau spalis, o foto rūgpjūčio. Mūsų Meros forume viršuje yra kaip ir didelis jūsų logas, kur mūsiškis šiame forume? Visi čia to0kie neaktyvus, man pati forumo atmosfera nejauki. Jeigu norime turėti gerą ir šiltą fotografuojančių žmonių forumą, reikėtų imtis veiksmų ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Dovilė.@
I ♥ photography
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-09-22

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimePir. 10 04, 2010 12:11 am

WaWa rašo:
Jei atvirai man šis forumas leisgyvis. Toks jausmas, kad žmonės čia užsiregistruoja, paviešina savo darbus galerijose ir pamiršta šį forumą. Visi daromi konkursai... Pažiūrėkit į "Mėnesio nuotrauką". Jau spalis, o foto rūgpjūčio. Mūsų Meros forume viršuje yra kaip ir didelis jūsų logas, kur mūsiškis šiame forume? Visi čia to0kie neaktyvus, man pati forumo atmosfera nejauki. Jeigu norime turėti gerą ir šiltą fotografuojančių žmonių forumą, reikėtų imtis veiksmų ;}

Same thinking
Atgal į viršų Go down
nnn
Gyvatė gelia skaudžiai, pikto žmogaus liežuvis - dar skaudžiau. >.<



Pranešimų skaičius : 445
Join date : 2010-07-24
Age : 35

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimePir. 10 04, 2010 12:18 am

Nepasiduokim !!!
Atgal į viršų Go down
FotoGirl
I ♥ photography
FotoGirl


Pranešimų skaičius : 162
Join date : 2010-10-08

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 8:11 pm

Labai geras forumas. ;DD
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Pokemonas.
I ♥ photography
Pokemonas.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2010-10-18
Age : 27

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 9:43 pm

Dovilė.@ rašo:
WaWa rašo:
Jei atvirai man šis forumas leisgyvis. Toks jausmas, kad žmonės čia užsiregistruoja, paviešina savo darbus galerijose ir pamiršta šį forumą. Visi daromi konkursai... Pažiūrėkit į "Mėnesio nuotrauką". Jau spalis, o foto rūgpjūčio. Mūsų Meros forume viršuje yra kaip ir didelis jūsų logas, kur mūsiškis šiame forume? Visi čia to0kie neaktyvus, man pati forumo atmosfera nejauki. Jeigu norime turėti gerą ir šiltą fotografuojančių žmonių forumą, reikėtų imtis veiksmų ;}

Same thinking

O man čia kaip tik šilta atmosfera. Smile Netgi daug šiltesnė nei Meros forume.
Atgal į viršų Go down
Eglutė
I love you too my kitty ^^
Eglutė


Pranešimų skaičius : 831
Join date : 2010-04-01
Age : 29
Miestas : Trakai

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 10:10 pm

na tai jis buvo vienu momentu miręs, bet dabaar atgija po truputį Smile
Atgal į viršų Go down
https://photography.lithuanianforum.com
Dii*~
I ♥ photography
Dii*~


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-08-30

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 12:58 am

Dabar čia viskas gerai ; DDD Nu nelabai, bet jau geriau...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nuomonės apie forumą
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Naujas stilius.nuomonės
» Apie norinčią susipažinti Emiliją.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: T H E E N D :: Šiukšliadėžė-
Pereiti į: